• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2014 YGS-LYS Tercihleri

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Arkadaşlar 2014 ygs-lys tercihleri bildiğiniz üzere başladı ve bende tercihimi yaptım buyurun ayrıntılar;
1jjl6p.jpg

Benim Tercihlerim Bunlar Sizlerde Yaptıysanız Paylaşırsanız Sevinirim :) O zaman Herkes Ne Yaptı Görürüz :)
(SON TERCİH 17 TEMMUZDA SONA ERİYOR.)

ve ilini tercih ettiklerim yazarsa çok sevinirim :) eğer tutarsa görüşme imkanımız olur :)

Burdur kötü tercih
Şehir merkezine bir git sanki terkedilmiş gibi sokakta insan yok şehir merkezini diyorum.
Nüfus zaten 60.000 küçücük köy gibi yer bir zaman sonra canın sıkılır üniversite değiştirmeyi düşünürsün

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

İnternetten yapılıyomuydu?Gerçi bu sene gitmicem ama zevkine yapayım bişeyler

İnternetten yaptım zaten ancak çıktısını da aldım .

----------

Burdur kötü tercih
Şehir merkezine bir git sanki terkedilmiş gibi sokakta insan yok şehir merkezini diyorum.
Nüfus zaten 60.000 küçücük köy gibi yer bir zaman sonra canın sıkılır üniversite değiştirmeyi düşünürsün

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Evet Ancak Okumak İçin Neresi Gerekirse Oraya Gidicem Önce Eğitim Sonra Gezip Tozma Diye Düşünüyorum :)

Giresunluyum şehiri anlatayım;

şehir öncelikle fındıkla geçiniyor genel geçimi bu ama mısır kiraz erik vs vs yetişiyor okuduğun yere dolmuş ile gidiceksin şehir küçük bir zamandan sonra sıkılabilirsin ama arkadaş ortamı iyidir. :) buranın yerlisiyim açıkcası ben öğrencilere kötü davrandıklarını görmedim yani insanları iyidir yurt kalıcak yer benim pek fazla gözüme çarpmadı aslında vardır kesin gittikçe öğrencisi artan şehir yani :D :pispis mayıs sonundan eylülün başına kadar denize girebilirsin :) memleketimdir demiyorum ama şehrin rengi mavi yeşil karışıktır :D yani deniz ile yeşillik iç içedir :) Trabzona max 1 1.5 saatte gidebilirsin aynı şekilde samsun 1.5 2 saat ordu yarım saat mesafede :) Antalyadan geliceksin sanırım 13-18 saat arası otobüs yolcuğu çekiceksin :D vs vs diye gider başka sormak istediklerin var ise anlatabilirim :)

----------

sanırım facebook da eklisin :pispis oradan da yazabilirsin :D

Giresunluyum şehiri anlatayım;

şehir öncelikle fındıkla geçiniyor genel geçimi bu ama mısır kiraz erik vs vs yetişiyor okuduğun yere dolmuş ile gidiceksin şehir küçük bir zamandan sonra sıkılabilirsin ama arkadaş ortamı iyidir. :) buranın yerlisiyim açıkcası ben öğrencilere kötü davrandıklarını görmedim yani insanları iyidir yurt kalıcak yer benim pek fazla gözüme çarpmadı aslında vardır kesin gittikçe öğrencisi artan şehir yani :D :pispis mayıs sonundan eylülün başına kadar denize girebilirsin :) memleketimdir demiyorum ama şehrin rengi mavi yeşil karışıktır :D yani deniz ile yeşillik iç içedir :) Trabzona max 1 1.5 saatte gidebilirsin aynı şekilde samsun 1.5 2 saat ordu yarım saat mesafede :) Antalyadan geliceksin sanırım 13-18 saat arası otobüs yolcuğu çekiceksin :D vs vs diye gider başka sormak istediklerin var ise anlatabilirim :)

----------

sanırım facebook da eklisin :pispis oradan da yazabilirsin :D

Teşekkürler Ever Giresun Güzel Bir Şehir Sevdiğim İçin Yazdım :) Peki Giresun damı Yaşıyorsun ?
Ve Şehir Ortamı Nasıl :D Öğrenciyi Çekecek Şeyler Var mı ?

Teşekkürler Ever Giresun Güzel Bir Şehir Sevdiğim İçin Yazdım :) Peki Giresun damı Yaşıyorsun ?
Ve Şehir Ortamı Nasıl :D Öğrenciyi Çekecek Şeyler Var mı ?

sakarya üniversitesinde okuyorum tatil vs zamanlarında Giresundayım genelde :)

şehir ortamı var ama hani sen yaparsan uğraşırsan zaten küçük şehir mesela 2 3. sınıfa geldiğinde fakültenin olduğu bütün öğrencileri tanıyabilirsin yani :) arkadaşlarımdan biliyorum adamlar 2 yıllık bölüm okudular üniversitenin neredeyse tamamını tanıyorlardı :D

açıkcası ben samsun trabzon ordu 3 ilde çok fazla bulundum ve sakaryada okuyorum ki bu sene 77 bin öğrencisi vardı açıkcası öğrenciyi çekicek bir şey görmedim ne trabzon ordu da ne sakaryada :) yani öğrenciyi çeken dostluklar ortam çekiyor :D toplam 16 senedir öğrenciyim bunu keşfettim o kadar senede :D

----------

bak ben böyle anlatıyorumda sonucu hüsran olabilir :D yani kendini orta minimum düşün yani hayallerimin şehiri vs diye gelme açıkcası :D

edit: 28 Maddede "Giresunlu" Olmak - onedio.com burada biraz bilgi edinirsin %80-90 doğrudur :D

sakarya üniversitesinde okuyorum tatil vs zamanlarında Giresundayım genelde :)

şehir ortamı var ama hani sen yaparsan uğraşırsan zaten küçük şehir mesela 2 3. sınıfa geldiğinde fakültenin olduğu bütün öğrencileri tanıyabilirsin yani :) arkadaşlarımdan biliyorum adamlar 2 yıllık bölüm okudular üniversitenin neredeyse tamamını tanıyorlardı :D

açıkcası ben samsun trabzon ordu 3 ilde çok fazla bulundum ve sakaryada okuyorum ki bu sene 77 bin öğrencisi vardı açıkcası öğrenciyi çekicek bir şey görmedim ne trabzon ordu da ne sakaryada :) yani öğrenciyi çeken dostluklar ortam çekiyor :D toplam 16 senedir öğrenciyim bunu keşfettim o kadar senede :D

----------

bak ben böyle anlatıyorumda sonucu hüsran olabilir :D yani kendini orta minimum düşün yani hayallerimin şehiri vs diye gelme açıkcası :D

edit: 28 Maddede "Giresunlu" Olmak - onedio.com burada biraz bilgi edinirsin %80-90 doğrudur :D

Okudum Hepside Güzel Şeyler :) Trabzon Ve Kastamonu da Var Karadenizden. :)

Bu sene tanıdığım herkes neredeyse 3 kişiden 4ü sınıf öğretmenliği seçiyor. İnşallah hakkınızda hayırlı olmasını diliyorum. Benim de tercihlerim arasında tek felsefe öğretmenliği var fakat listenin en sonunda, boş yer kalmasın diye şey ettim. =)

Evet Bugün Tercihlerin Son Günü Beyler :) Herkese Tercihlerini Paylaşsın Bakalım :)

Kastamonuya gitcek varsa şimdiden yaşadı diyebilirim.Çok kalabalık bir şehir cide'ye gidip her kilometre başı denize girebilirsiniz :) ve ortamıda fena değildir.Yanınıza 2-3 kafa dengi çoçuklar alın takılın sabahlara dek :D

İstanbul'un çoğu özel üniversitelerini yazdım büyük ihtimal beykent'e gideceğim.Bakalım hakkımızdan hayırlısı olsun.

Geri