• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2015 ösys

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
Bildiğiniz üzere tercihleri yaptık dün gece de açıklandı ben ek tercihleri kazandım ;) Tercihlerimin hepsi özel okullar du fakat gelmedi size sorum örn maltepe Üniversitesine gitsem 25 bin lirayı önlerine koysam beni kayıt ederler mi ?

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bildiğiniz üzere tercihleri yaptık dün gece de açıklandı ben ek tercihleri kazandım ;) Tercihlerimin hepsi özel okullar du fakat gelmedi size sorum örn maltepe Üniversitesine gitsem 25 bin lirayı önlerine koysam beni kayıt ederler mi ?

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam hiç gerek yok yılda 25bin. Zenginsen git tabi ama genede araştır sen google da "özel ünimi devlet ünimi" diye. Bu arada benim Bilgisayar Mühendisliği hayırlı olsun. :)

---------------------------------------

Son düzenleme:
vazgeçtim özel üniversiteden polonya varşova ya gidiyorum (: burdan 3-4 bin daha ucuza geliyor :D hadi boş şans bu arada deadly imzandaki soruyu üstün türevi şeklindemi başlıcaz biraz uğraşsam yaparımda şuanda hiç o mod da değilim :D

Geri