• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2016 - 2017 KYK Başvuru Sonuçları Açıklandı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Altında arabası olana burs çıkıyor bize kredi hiç sevmiyorum bu işi.

Adama Burs çıkmış Çatır çatır içki alıcam diyor bana çokobaş(Kredi)

Ben alıştım artık 3. sene oldu bu. Her sene "Bu sefer hangi zengine çıkacak?" diye düşünüyorum sadece :)
Neye göre burs verildiğini hala çözebilmiş değilim, hiç olmayacak insanlara burs çıkıyor...

Ben alıştım artık 3. sene oldu bu. Her sene "Bu sefer hangi zengine çıkacak?" diye düşünüyorum sadece :)
Neye göre burs verildiğini hala çözebilmiş değilim, hiç olmayacak insanlara burs çıkıyor...
krediyi kabul ettim seneye tekrar basvurabiliyor muyum ?

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

krediyi kabul ettim seneye tekrar basvurabiliyor muyum ?

O konuda bilgim yok ama tahminimce başvuramazsın. KYK sayfasında sıkça sorularn sorularda 59 tane madde okudum senin için ama bu konu hakkında bir şey yazılmamış. Başka bir sayfada şöyle bir yazı gördüm ancak doğruluğu nedir bilemiyorum.

Öğrenim kredisi alanlar bu krediyi bursa çevirebilmesi için yeniden başvurması veya kendi kendine dönüşmesi söz konusu değildir. Öncelikli öğrenciler için kredinin bursa dönmesi mümkündür.
Öğrenim kredisi almakta iken durumunda sonradan değişiklik olanlardan; Yönetim Kurulunca belirlenen öncelikle burs verilecek öğrenciler kapsamına giren öğrencilerin öğrenim kredileri bu durumlarını belgelendirmek kaydıyla öğrencinin durumunda meydana gelen değişikliği izleyen ödeme döneminden itibaren bursa dönüştürülür.

O konuda bilgim yok ama tahminimce başvuramazsın. KYK sayfasında sıkça sorularn sorularda 59 tane madde okudum senin için ama bu konu hakkında bir şey yazılmamış. Başka bir sayfada şöyle bir yazı gördüm ancak doğruluğu nedir bilemiyorum.

Öğrenim kredisi alanlar bu krediyi bursa çevirebilmesi için yeniden başvurması veya kendi kendine dönüşmesi söz konusu değildir. Öncelikli öğrenciler için kredinin bursa dönmesi mümkündür.
Öğrenim kredisi almakta iken durumunda sonradan değişiklik olanlardan; Yönetim Kurulunca belirlenen öncelikle burs verilecek öğrenciler kapsamına giren öğrencilerin öğrenim kredileri bu durumlarını belgelendirmek kaydıyla öğrencinin durumunda meydana gelen değişikliği izleyen ödeme döneminden itibaren bursa dönüştürülür.
tesekkur ederim ama tabi kesin bilgi yok genede sanirim :( baya arastirdim bende

tesekkur ederim ama tabi kesin bilgi yok genede sanirim :( baya arastirdim bende

Zaten bir kere öğrenim kredisi çıktıysa veya başvurup aldıysan tekrar burs çıkma ihtimali yok. Maddede belirtilen öncelikli durumlar sağlanmadıkça, yani olağanüstü bir durum olmadıkça.

Geri