• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2017 Dünya Şampiyonası LOL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cuxS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cuxS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Mar 2010
Puanı
181

6yllQ7.gif

XEDDDR.jpg

WORLD CHAMPIONSHIP 23 Eylül'de başlıyor.

2017 Dünya Şampiyonası'nda ön eleme aşamasının fikstürü netleşti. Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe maçlarını 25 ve 26 Eylül'de oynayacak, grupta adını ilk iki sıraya yazdırırsa 28 Eylül ya da 29 Eylül tarihinde grup aşamasına kalmak için son virajı dönmeye çalışacak.Önce temsilcimizin ardından da kalan grupların maçlarıyla karşınızda 2017 Dünya Şampiyonası fikstürü!

ZOAAM3.jpg

4GZZkL.png

Sadece temcilmizin maç takvimini koydum,diğer takımların takvimi için tıklayabilirsiniz.

Son düzenleme:
frozen taşırsa taşır :D

Thaldrin ve Frozen yapması gereken şeyleri tam zamanında yapıyorlar ve oyunun kaderine yön veriyorlar. Mesela SUP maçında Thaldrin'in cho'gath performansı gerçekten göz dolduruyordu. Elbette worlds'de meta herolarını ve en önemlisi oyuncuları oyundan düşürmeyi çok iyi biliyorlar. Zor olacak ama 1907 FB'nin oyunu da bence bir başarı elde etmesi için düşük seviye değil. Takım olarak oldukça iyi durumdalar.

Thaldrin ve Frozen yapması gereken şeyleri tam zamanında yapıyorlar ve oyunun kaderine yön veriyorlar. Mesela SUP maçında Thaldrin'in cho'gath performansı gerçekten göz dolduruyordu. Elbette worlds'de meta herolarını ve en önemlisi oyuncuları oyundan düşürmeyi çok iyi biliyorlar. Zor olacak ama 1907 FB'nin oyunu da bence bir başarı elde etmesi için düşük seviye değil. Takım olarak oldukça iyi durumdalar.

Dediklerine harfiyen katılıyorum.Fenerbahçe takım olarak gerçekten çok iyi anlaşıp iyi oyun ortaya koyuyorlar.Her lane'nin kendine özgü oyunu var hepsi çok iyi anlaşıyor.World'dede çok iyi bir gruba düştük bu gruptan en az 2. olarak cıkacağımızı düşünüyorum haydi hayırlısı olsun.

Dediklerine harfiyen katılıyorum.Fenerbahçe takım olarak gerçekten çok iyi anlaşıp iyi oyun ortaya koyuyorlar.Her lane'nin kendine özgü oyunu var hepsi çok iyi anlaşıyor.World'dede çok iyi bir gruba düştük bu gruptan en az 2. olarak cıkacağımızı düşünüyorum haydi hayırlısı olsun.

Sanırım analistlerin ve koçun etkisi de büyük çünkü maçlara çok iyi hazırlanıyorlar. Takım savaşlarını gerçekten iyi yapıyorlar. Benim gördüğüm tek eksik Padden'ın bazı durumlarda gaza gelip öne atlaması. Mesela Tristana ile roket atlayışını kullanarak bazen gereksiz agresiflikler yapabiliyor rakibin içine atlıyor. Ancak ders çıkarabilen bir takım olgunluğunda oldukları için bu durumu da düzeltmişlerdir diye tahmin ediyorum.

Sanırım analistlerin ve koçun etkisi de büyük çünkü maçlara çok iyi hazırlanıyorlar. Takım savaşlarını gerçekten iyi yapıyorlar. Benim gördüğüm tek eksik Padden'ın bazı durumlarda gaza gelip öne atlaması. Mesela Tristana ile roket atlayışını kullanarak bazen gereksiz agresiflikler yapabiliyor rakibin içine atlıyor. Ancak ders çıkarabilen bir takım olgunluğunda oldukları için bu durumu da düzeltmişlerdir diye tahmin ediyorum.

Haklısın,ama tristina ile kim oynasa aynı şeyi yapıyor bazen cezasını kesiyorlar ama agresif olmak tristina ile iyi oluyor.Fakat yamada E sine nerf geldi bakalım tercih ediceklermi yinede.

Move hariç gerisi iyi oynuyor benim gözümde şans da yanlarında olursa birşeyler yaparlar gibi japone rakan alırsa free win :D

fenerbahçeye helal olsun gerçekten ezip geçtiler.Gurulan türkiye :'(

1907 Fenerbahçe 1.Turu 4-1 skor ile 1. olarak bitirdi.

XEv1k7.png

2. Turda temsilcimize başarılar.

İyi bir performans ile başarıyla 1. bitirdi grubu. Grup aşamasına doğrudan katılan koreli takımların gücü tartışılmaz ancak temsilcimizin Cuma günü team one'ı da geçerek grup aşamasına kalacağına gönülden inanıyorum.

İyi bir performans ile başarıyla 1. bitirdi grubu. Grup aşamasına doğrudan katılan koreli takımların gücü tartışılmaz ancak temsilcimizin Cuma günü team one'ı da geçerek grup aşamasına kalacağına gönülden inanıyorum.

Bende öyle düşünüyorum.Grup aşamasında artık bakıcaz şans yanımızda olursa belki yine birşeyler yapabiliriz ama yinede grup aşamasına kalırsak dünyanın en iyi 16 takımı arasında olucaz bu iyi birşey Türkiye adına.

Takım savaşlarında sıkıntı yok fakat koridor aşamasında ormancının takımdan çok bağımsız kaldığı gerçeği çok bariz. İletişim sorununun önüne bir şekilde geçemezlerse işleri çok zor.

Takım savaşlarında sıkıntı yok fakat koridor aşamasında ormancının takımdan çok bağımsız kaldığı gerçeği çok bariz. İletişim sorununun önüne bir şekilde geçemezlerse işleri çok zor.

Orman gayet iyi fakat dediğin gibi iletişim sorunu var,kendide söyledi zaten fazla ingilizcesi yokmuş.Orman şuana kadar o baronları calmasaydı işler cok kötü olurdu.Koridor aşamasında sadece bot lane cok pasif kalıyor ama latede kaynakları ona ayrıyınca takımın sayesinde güzel işler yapıyorlar.Takım savaşlarımız çok çok iyi.

Geri