• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2017 Sezonu 7 Kasım'da Sonlanıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cuxS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cuxS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Mar 2010
Puanı
181
WGYpXq.gif

2017 Sezonu 7 Kasım'da bitiyor. 2018 Sezonu 16 Ocak'ta başlıyor.

YObEVz.jpg

Sezon sonu ödülleri ve gerekli tüm bilgi için tıklayabilirsiniz.

ödüller muhteşem olmuş

Esnek ve tekliyi platinium 5 yapıp bıraktım ama honor seviyem 0 olduğu için ödül gelmeyecek sanırım :P

Neyse zaten sınava hazırlıklar başladı lolü bıraktım :)

Esnek ve tekliyi platinium 5 yapıp bıraktım ama honor seviyem 0 olduğu için ödül gelmeyecek sanırım :P

Neyse zaten sınava hazırlıklar başladı lolü bıraktım :)

Honoru zaten 5 pre girmeden 5. seviye yapmak zor genelde herkes pre girip honor kasıyor boşver dersler daha önemli :)

1 tane mid herosu beklerdim bu sezon :D ama graves de iyidir

bende yeni başladım sayılır bu oyuna daha ranked girmek için yeterli herom yok :/

Birkaç sene öncesinde bırakmıştım oynamayı. Tekrar başlamayı düşünüyorum sıfır'dan. :)

bende yeni başladım sayılır bu oyuna daha ranked girmek için yeterli herom yok :/

Yeni başlayanlar için zaten çok güzel olmuş şuan her seviye atladığında karakter geliyor , eskiden 30 level olduğumuzda haftanın herolarıyla birlikte 20 yi geçmiyordu hero :)

Geri