• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

20'lik diş ağrısı bir diğer deyişle cehennem azabı :D

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
Dün akşam lanet olsun eve giderken döner aldım ilk lokmamda sağ en arkadaki dişim ile onun tam üstündeki dişimle tam ısırdım içimden dedim aha dişim kırıldı o derece acıdı dedim geçer 10-15 dakikaya yok yemin etmiş geçmiyor :pro zar zor 1-2 saat içerisinde uyudum sabah ta ezanla beraber kalktım yok yine devam ediyor ağrımaya dedim bu böyle olmaz hemen dişçiye gitmem lazım ve gittim dişçi baktı bende anlattım sonra sağ en arkadaki dişimin altından yani çenemden dokundu acıdı mı dedi evet dedim bende meğerse 20'lik diş sıkıntı çıkartıyormuş 5 gün boyunca antibiyotik kullanacağım yanında ağrı kesici var ama acıyı cehennem azabından , cehenneme giriş seviyesine düşürüyor yani fazla fayda etmiyor :D dişçi anestezi yaptı 2-3 saat rahatladım sağ taraf uyuşuk bir şekilde süperdi :D şimdi sizlere soracağım ben bu 5 günde bu ağrı böyle devam ederse kafayı kesin sıyırırım :D o yüzden yarım saatlik bir saatlik çözümünüz varsa bekliyorum
NOT:Rakı bas diyen olacaktır evde rakı yok ayrıca riske giremem birkaç kişi daha beter oldu falan yazmış nette baktığım kadarıyla
Okuduğunuz için teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum (:
ya abii küçük parmağı koltuğa dolaba vb. yerlere vurmaktan bile beter ya :D

Benim de 3-4 ay önce böyle bir sıkıntım vardı.Fakat benim en arkada dişimin hemen yanın da damağın için de 90 derece yan bir şekil de çıkıyordu.2. gün daynamadım çene cerrahı orayı ameliyatla yarıp aldı.Eğer senin ki de böyleyse beklemenin hiç bir manası yok,o ağrı geçmez.Benim o diş bütün çenemdeki dişleri sıkıştırıyordu.Sende ki ağrı bir se bende ki 10 du.Ama normal düz bir şekil de çıkıyorsa 3-4 güne geçer.Tavsiye olarak soyulmuş sarımsağı önerebilirim.

Benim de 3-4 ay önce böyle bir sıkıntım vardı.Fakat benim en arkada dişimin hemen yanın da damağın için de 90 derece yan bir şekil de çıkıyordu.2. gün daynamadım çene cerrahı orayı ameliyatla yarıp aldı.Eğer senin ki de böyleyse beklemenin hiç bir manası yok,o ağrı geçmez.Benim o diş bütün çenemdeki dişleri sıkıştırıyordu.Sende ki ağrı bir se bende ki 10 du.Ama normal düz bir şekil de çıkıyorsa 3-4 güne geçer.Tavsiye olarak soyulmuş sarımsağı önerebilirim.

Benimde 90 derecelik açıyla çıkıyor o nası oluyo anlamadım yan yan geliyor ağrı yapmadı Allahtan.

Benimde 90 derecelik açıyla çıkıyor o nası oluyo anlamadım yan yan geliyor ağrı yapmadı Allahtan.

Şimdi benim bu 20 lik diş diğer dişlerime yan şekil de çıkıyordu tam 90 derecelik açı ile.Yukarı çıkması gerekirken,çenem de yer olmadığı için bu meret yandan yer bulmuş bütün çenemdeki dişleri ittire ittire çıkmaya çalışıyordu.Benim diş damağın için de olduğu için normal bir dişçi bu dişi alamayacağını söyledi.Bende bir çene cerrahı buldum,bildiğim ameliyat ile aldı.

Bende düz çıkıyor sanırım aynadan baktığım kadarıyla bir sıkıntı gözükmüyor.Ağrı kesiciler şuan için fayda ediyor iltihaplanma varmış 6 gün sonra randevum var bakalım ne olacak tavsiyen için teşekkürler (:

Benim de aynı şekil yirmilik dişler yamuk çıkıyor, düzeltme şansımız var mı bunu?

1242.jpg

ağrıyan yere sür direk uyuşturuyor sürdüğün gibi sıkıntıda çıkarmıyor dişin üstüne sürmen yeterli sonra rahat bi gün geçir

Kardeşim rakı basmaktaki risk tam olarak nedir?

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi şanslıymışsın normal zamanda gelmiş o ağrı birde sınavda geldiğini düşün? ocak ayında finallerde bir geldi anlatamam sınav herşey yalan oldu

abi şanslıymışsın normal zamanda gelmiş o ağrı birde sınavda geldiğini düşün? ocak ayında finallerde bir geldi anlatamam sınav herşey yalan oldu
Bana sınavda oldu zaten olacağı gereksiz yere heyecanlandım şimdi polonya ya gideceğim yani o derece iyi puan yaptım :D

Kardeşim rakı basmaktaki risk tam olarak nedir?

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnternette bu düş ile ilgili şeylere bakarken biri rakı bastım daha beter ağrıdı demiştide bende o yüzden riske giremem dedim :pro

Geri