• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

22 Tonluk Köprü Çalındı.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çorumlu ?

(Şaka bir yana , türkiye ise söz konusu ABD topraklarını doğuya kadar çalarak götürür yemin ederim) :D

O değilde , Gemileri karadan yürütenlerden ne beklersin :)

Doğru söylüyorsun bana göre Türkler dünyanın en zeki insanları ama bunu kullanmayı bilmiyoruz :)

Birde çok merak ettim o köprüyü nasıl çalmışlar çalmayı geç çalmalarındaki amaç neymiş acaba köprü altın felanmıymış :D

Son düzenleme:

Doğru söylüyorsun bana göre Türkler dünyanın en zeki insanları ama bunu kullanmayı bilmiyoruz :)

Birde çok merak ettim o köprüyü nasıl çalmışlar çalmayı geç çalmalarındaki amaç neymiş acaba köprü altın felanmıymış :D
Demirdir büyük ihtimal ya eritip başka birşey yaparlar ya da direk satarlar.Eskiden elektrik telleri de demirdendi fakat sürekli telleri kesip çalıyolar diye artık hepsi bakırdan tabi bakırdan olunca direnç vs. artıyo

Demirdir büyük ihtimal ya eritip başka birşey yaparlar ya da direk satarlar.Eskiden elektrik telleri de demirdendi fakat sürekli telleri kesip çalıyolar diye artık hepsi bakırdan tabi bakırdan olunca direnç vs. artıyo

Elektirik direklerini söktüler yer altından verdiler bizim memlekette :D :D :D ne insanlar var ya acaip koptm 22ton la bu yuh :D

adamlar benzin istasyonuna yakın ev kiralıyo 10 20 metre kazıyo benzin çalıyo aslında böyle hırsızları faydalı işler için kullanacaksın cidden yetenekli adamlar.

Eğer ki devlet o köprüyü yıkıp yerine yenisini yapmaya kalksa kafadan 6 aydı. Alın görsünler işte :haha

Geri