• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayaramımız Kutlu olsun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22

Untouchables Ulusal egemenlik ve Cocuk bayramını kutluyor !

seni seviyoruzda yapıyoruz kanka :wgl:

Sevmeyip laf sokanlar var kaya ona sinirlendim biraz.Sanki adamlar ülkenin durumuyla ilgili başbakana dakikada bir rapor veren adamlar.Ulan liselisiniz işte neyin lafını sokuyorsunuz.

Benimle 2-3 kere konuşup bunları söylemek ?Nereden geliyor bu samimiyet anlamıyorum.
Sinirlendim bak :D

Sevmeyip laf sokanlar var kaya ona sinirlendim biraz.Sanki adamlar ülkenin durumuyla ilgili başbakana dakikada bir rapor veren adamlar.Ulan liselisiniz işte neyin lafını sokuyorsunuz.

Benimle 2-3 kere konuşup bunları söylemek ?Nereden geliyor bu samimiyet anlamıyorum.
buyur sinir ilacın kanka :D

Yaptıgın hareketlere bakmıyorsun galiba,makara yapılması gayet normal kaldıramıyacaksan, ağır durucaksın.

Yaptıgın hareketlere bakmıyorsun galiba,makara yapılması gayet normal kaldıramıyacaksan, ağır durucaksın.

Böyle yazarak niye kendimi kandırayım ? İlla ağır konuşup milletin kalbini kıralım beni tanımayan adam facede geyik yapar youtubede geyik yapar eyv derim ama bu forumda yapamaz

edit:Neden yapamaz bu forumun belirli bir kuralı facede sayfama gel küfür et umurumda olmaz ama burada bana karşı direk hakaret ediyorsun ve ben seni tanımıyorum sadece mesajını alıntı yapıp cevaplıyorum şimdi anladınmı ?

Son düzenleme:
Coco ben öle herkeze takılmam.

Hayır abi yanlış anladın ben muhabbetim olana eyvallah diyorum.Kesinlikle alınmıyorum kaya geliyor dalga geçiyor bende öyle takılıyorum fakat hiç tanımadığım adamlar sanki 30 yıllık dostum gibi konuşuyor o canımı sıkıyor yoksa inan alınmıyorum.Senide tanıyorum alınmıyorum Ümit abiyide tanıyorum alınmıyorum neden tanıyorum sizi muhabbetimiz var.Hatam varsa affola

Hayır abi yanlış anladın ben muhabbetim olana eyvallah diyorum.Kesinlikle alınmıyorum kaya geliyor dalga geçiyor bende öyle takılıyorum fakat hiç tanımadığım adamlar sanki 30 yıllık dostum gibi konuşuyor o canımı sıkıyor yoksa inan alınmıyorum.Senide tanıyorum alınmıyorum Ümit abiyide tanıyorum alınmıyorum neden tanıyorum sizi muhabbetimiz var.Hatam varsa affola
la beni örnek gösterip duruyorsun her yerde alınmaya başladım bak :D

Böyle yazarak niye kendimi kandırayım ? İlla ağır konuşup milletin kalbini kıralım beni tanımayan adam facede geyik yapar youtubede geyik yapar eyv derim ama bu forumda yapamaz

edit:Neden yapamaz bu forumun belirli bir kuralı facede sayfama gel küfür et umurumda olmaz ama burada bana karşı direk hakaret ediyorsun ve ben seni tanımıyorum sadece mesajını alıntı yapıp cevaplıyorum şimdi anladınmı ?

Bunun ortası var kardeşim,bu seviyeyi sen ayarlıyıcaksın sen ayarlamazsan kimse senin adına bu mesafeyi ayarlamaz.

İlla ağır konusup kalp kırmaya gerek yok zaten bu platformda küfür diye birşey yok alınmak istemiyorsan biraz dikkat edersin hareketlerine ki seni tanımayan insanı sende tanımıyorsun bu yüzden dediğine kulakta asmamalısın internet platformu burası he ben genede bunları duymak ıstemıyorum dıyorsan imam ,cemaat ilişkisi bunu unutma.

Geri