• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

25 BİN TL Laptop Monster

4ZpgN7.jpg

Abi bu bilgisayar mimarlar vs için, ekran kartı oyunlar için yapılmış değil tabi kasar öyle :D :D Ben şu an 2500 liralık monster ile need for speed rivals kasmadan oynuyorum :D Arkadaşım 2 sene önce aldığı monster ile içinde 670m (benimkinde 860m) var fifa 15 kasmadan oynuyor istediği gibi :D :D

prof. bir tasarımcı için belki alına bilir ancak bizim gibi oyun tabanlı bakarsan bu kadar para lüx masrafa girer. ayrıca 18 binim olsa bedelliye saklardım pc almazdım heralde :D

almak için yazmıyorsunuz tabi ama genel bir uyarı yapayım. Monster almak isteyen kendi sitesinden satın alsın. n11 gibi ürüne 100-200 lira ekleyip öyle satmak dışında başka hiç bir iş yapmayan paragöz firmalara ekmek yedirmeyin.

Şurda bir önreği var mesela. Adamlar hem fiyata 100 lira ekleyip hem de indirim yaptık diyordu.

tNYw0KE.jpg

gerçi şuan kontrol ettim. Monsterdaki fiyatlar ile burdaki fiyatlar şuan için aynı. Yine de monsterda aldığınız ürünün ssd'sinden belleğine, işlemcisine kadar modifiye edip alabiliyorken burdan almak anlamsız...

Son düzenleme:
almak için yazmıyorsunuz tabi ama genel bir uyarı yapayım. Monster almak isteyen kendi sitesinden satın alsın. n11 gibi ürüne 100-200 lira ekleyip öyle satmak dışında başka hiç bir iş yapmayan paragöz firmalara ekmek yedirmeyin.

Şurda bir önreği var mesela. Adamlar hem fiyata 100 lira ekleyip hem de indirim yaptık diyordu.

tNYw0KE.jpg

yok sadece pc göstermek amaçlı link verdim dediğin doğru ben her ürün elimden geldince resmi sitesinden alıyorum :)

Workstation oluyor bu modeller mesela burada bahsediliyor.

Geri