• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

2'si arasındaki fark :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
563733_527580647300230_1787014344_n.jpg

Her Anne Kutsaldır Fakat Bizimkiler Daha Çok Titriyor Üstümüze Heralde :D

bizi biz yapan aile sistemimizdir. Yabancıların en çok hayret ettikleri ve düşmanlarımızın bozmaya çaıştıkları şey aile sistemimizdir. Sanırım son zamanlarda başarılı da oluyorlar.:pff:

Uyusturucu neden dunyaya yayıldı oyuzden anlıyorum... Avrupalıların , böyle cocuklarını serbest bırakmasından kaynaklanıyor.

O zaman bana göre en iyi listeyi yazayım 2'sinden derleyip :D

*Özgür bireyler yetiştiriyor.
*Meslek seçimine karışmıyor.(Karışmasıda kötü birşey değil fakat seviyormusun sevmiyormusun diye sorma yok iyi para varsa illede o olsun diyor çocuğumki çok yanlış bir karar)
*Çocuğunun göz önünde olmasını istiyor.
*Çocukları ağlamaya başladığında fikrini değiştiriyor. (Hayat mutlu olmaktan ibaret.Çocuğun şımartılmasını düşünüyorum Türk geleneği burada geçer Avrupayı :D )
*Ceza yöntemini kullanıyor. (Bir çocuğa ceza verilmeyipte kendi hatasını kendisinin düzeltebilmesi için bu çocuğun olgun bir birey olması gerekiyorki adı üstünde çocuk.Ver cezayı)

*Hergün yürüyüşe çıkıyor.
*Yeme,içme ve uyku saatlerinde titiz davranıyor.(Sağlığını düşünüyor Avrupa 1 adım önde bu konuda)
*Çocuğuna düzenli olarak kitap okutturuyor.(Yine çocuğunu düşünüyor)
*Koruma hissi aşırı.(Çocuğunu düşünüyor sonuç olarak)

Geri