• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3 mid

basarsapci

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 May 2010
Puanı
7
Arkadaşlar merhaba. 3150 ye bir mid herosu çekmek istiyorum da 3 champ yani Lux, LeBlanc ve Heimerdinger arasında kaldım. Sizce hangisini çekmeliyim? Yardımlarınızı esirgemeyin :)

Lux , farm rahat , başlangıçta birkaç kill alırsan oyunu domine edebilirsin , skill range gayet iyi fakat stun olmadığı için midde bazı champlar zorlayabiliyor
LeBlanc , farm lux kadar rahat değil , 6 olduktan sonra bana göre Leblanc'in midde kesemeyeceği adam yok bir comboyla ölüyorlar zaten fakat Leblanc focus championu yani teamfight esnasında bir kişiyi combonla alırsın fakat geri kalanda zorlanırsın hatta tahminen sonra ölürsün
Heimer , farm açısından çok kullanışlı , middeki adamı domine etmen çok zor olacaktır ( Yanına gelip sana vuranlar dışında ( akali , kassadin vs. ) ,Teamfightta turretlerinin doğru yerlere kurulması ile çok rahat edersin , kısacası heimer eğlence championu bence midde farm avantajını kullanıp karşıdakini outfarm yapabilmelisin

En iyi mid heroları arasında Lux tabiki oyunu uzakdan kontrol edebilirsin fight başladığında uzakdan tek tek indire indire adamları almanın tek zevki eğer ben uzakdan patır patır temizlerim dersen lux tam sana göre ve gayet zevkli 5 kişi focuslansın sıkıntı yok tek sıkıntı ettiği herolar skarner olaf vb snare q suna tutulmayanlar ..

Benim tarzım uzakdan savaşları kontrol etmek olduğu için :) xerath lux vb mid herolaro opppiii yani kısaca tartışmasız LUX1

Önerilerinize uyup önce Lux'u sonra Le Blanc'ı çektim ve ikisini de çektiğime pişman değilim. Öneriler için çok teşekkür ederim.

heimerdingeri tavsiye etmem vardı bende lux çok güzeldir diğerlerine göre

lb tf deki tek etkisi focus ama lux un bekleme süresi kısa hemde diğer alan etkili jarvan ezreal nunu gibi champlarla iyi combo yapılır

Lux , farm rahat , başlangıçta birkaç kill alırsan oyunu domine edebilirsin , skill range gayet iyi fakat stun olmadığı için midde bazı champlar zorlayabiliyor
LeBlanc , farm lux kadar rahat değil , 6 olduktan sonra bana göre Leblanc'in midde kesemeyeceği adam yok bir comboyla ölüyorlar zaten fakat Leblanc focus championu yani teamfight esnasında bir kişiyi combonla alırsın fakat geri kalanda zorlanırsın hatta tahminen sonra ölürsün
Heimer , farm açısından çok kullanışlı , middeki adamı domine etmen çok zor olacaktır ( Yanına gelip sana vuranlar dışında ( akali , kassadin vs. ) ,Teamfightta turretlerinin doğru yerlere kurulması ile çok rahat edersin , kısacası heimer eğlence championu bence midde farm avantajını kullanıp karşıdakini outfarm yapabilmelisin
luxda nasıl stun yok stun görevi görüyor işte nerdeyse yetmiyormu sana :D

Son düzenleme:
luxda nasıl stun yok stun görevi görüyor işte nerdeyse yetmiyormu sana :D

Stun etkisi altına giren karakterler, hareket edemez ve hiçbir şekilde summoner spell veya karakter skill kullanamaz. Snare ise yerine sabiter ve flash gibi yer değiştirmeni sağlayan spell ve skilleri kullanmanı engeller. Kısacası snare yiyen rakip sana çok güzel karşılık verebilirken stun yiyen rakip sırasını bekler. Yani aslında snare stun görevi görmüyor ve bence idarede etmiyor ^^ Kötü mü !? yoo sadece kıyas yaptım ^^

Geri