• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3 sene önce :D Zszc Retro ne günlerdi amatör dük ama zevkliydi pwp ve gm ws videom

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WongueR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konunuz ilgili yere taşınmıştır.

Silkroad genel bölümünde sadece İsro & Silkroad-R ile ilgili paylaşımlar yapılabilir.

Adam konu içeriğini başlığa yazmış utanmasa videoyuda başlıga koycakdı :D

Retro ilk başlarda güzeldi ama sonraları çok insan gitti serverdan daha sonrasındada kapandı fakat o ilk zamanlar gayet zevkliydi.Özellikle SW2 deki europan skilleri faciasından sonra iyi gelmişti.

Benimde bi an ZSZC Fire gunlerim aklima geldi. PoLeMiCk ahhh be oyunun kapandigi ani dun gibi hatirliyorum banditte TG beklerken birden dc yemistim o zaman bi kapandi bi daha acilmadi. Tami tamina 650TL den fazla yatirmistim cok zevkliydi ama be...

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri