• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

300-400 TL Arası Alınabilecek 2. El Android Telefon

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Android telefon arıyorum 2. el 300-400 tl arası ama işimi görecek bir şey. Hiç de anlamam telefonlardan o yüzden tavsiyenizi almaya geldim. Iphone 4s alacaktım aslında ama whatsapp desteğini çeker falan diye almıyorum. Yoksa benim işimi fazlasıyla görür aslında iphone 4s ve onun denginde telefonlar. Neler önerirsinz?

Lenovalar var,batarya süreleri uzundur bir cogu 3000mh üzerinde batarya sahip,ustelik yeni model telefon oldugundan,sürümleri yüksek olur,güncelleme alir.

Discovery,samsung s3 ile ayni dönemin telefonu bakma hala kullaniliyor,cok güncelleme geldi frimaya helal olsun ama eskidi,s3ün esamesi yok msj cekemezsin,kullanan göremezsin,üstüne s4,s5,s6,s6 edge,s6 edgeplus,s7 ve s7edge var,artik gerisini sen düsün,bir telefon daha ne yapsin,ömrü doldu.

Asus,vestel,lenova yeni telefon bak belli marka takintin yok,bu durumu değerlendir.

Lenovalar var,batarya süreleri uzundur bir cogu 3000mh üzerinde batarya sahip,ustelik yeni model telefon oldugundan,sürümleri yüksek olur,güncelleme alir.

Discovery,samsung s3 ile ayni dönemin telefonu bakma hala kullaniliyor,cok güncelleme geldi frimaya helal olsun ama eskidi,s3ün esamesi yok msj cekemezsin,kullanan göremezsin,üstüne s4,s5,s6,s6 edge,s6 edgeplus,s7 ve s7edge var,artik gerisini sen düsün,bir telefon daha ne yapsin,ömrü doldu.

Asus,vestel,lenova yeni telefon bak belli marka takintin yok,bu durumu değerlendir.

Lenovoların hangi modelleri verdiğim fiyat aralığına göre güzel performans verir? Samsunglar cidden durmadan yeni model çıkardığı için hiç sıcak bakmıyorum bende. Samsung ve casper harici sanırım her markaya açığım :D

- - - Güncellendi - - -

letgoda var kanka bak oraya general mobile al bari işini görür sağllam telefon :D

Letgo çöplük gibi içerik ya bir iki dakika bakıp kapadım :D

Lenovoların hangi modelleri verdiğim fiyat aralığına göre güzel performans verir? Samsunglar cidden durmadan yeni model çıkardığı için hiç sıcak bakmıyorum bende. Samsung ve casper harici sanırım her markaya açığım :D

- - - Güncellendi - - -

Letgo çöplük gibi içerik ya bir iki dakika bakıp kapadım :D

Hic kullanmadim hangi modeli iyi bilmiyorum,yalniz pahali telefonlar değil ortalama bir cogunun fiyati istedigin fiyat araliklarinda,sana link atiyim sahibinden bak tipini,şeklini begendigin iki modeli söyle bakalim özelliklerine hangisi iyiyse onu tercih edersin.

Sahibinden de fiyat araliği yaptim bak bakalim.

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-lenovo?price_min=300&price_max=500

Geri