• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

370. Kısa Dönem Şubat B grubu Hatay/ İskenderun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 1turkvar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

1turkvar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eki 2015
Puanı
32
Hatay/ İskenderun'a giden arkadaşlar varsa şimdiden tanışalım .

benim götürmeyi düşünüp aldıklarım.

1- Eşya askısı
2- Diş fırcası
3- Diş macunu
4- Şampuan
5- Duş jeli
6- Yarım kollu atlet
7- Siyah çorap
8- Islak mendil
9- İğne, İplik(Krem), Çengelli iğne
10- Traj seti (Gillete mac3)
11- El kremi
12- El sabunu(Katı)
13- Peçete
14- Duş lifi
15- stanadat traş bıcağı

kendini götürsen yetmiyor mu valla bende valiz dolusu eşya doldurdum götürdüm onları valizliğe koydular askeriyeden verdiler onları kullandım aldığım eşyaları askerlik bittiğinde aynı valizle geri getirdim :D

kendini götürsen yetmiyor mu valla bende valiz dolusu eşya doldurdum götürdüm onları valizliğe koydular askeriyeden verdiler onları kullandım aldığım eşyaları askerlik bittiğinde aynı valizle geri getirdim :D
:D Bunlar temel ihtiyaç. Fazlası bize lazım değil :D

- - - Güncellendi - - -

Ben mi gideyim bu şafaktan sonra? 355kd :)
:D Biz giderken sen dönmüşsün daha ne istiyorsun. Ben dönerken de illa birileri gider. Sonsuz döngü

- - - Güncellendi - - -

Vakit geliyor hazırlıklar başlıyor
Aynen öyle. Ağustosa kadar kısa bir reklam :D

Askerlik iyidir bakma bazıları boş konuşur. Elbette zorlanacağın hatta sınırlarını aşacağın noktalar olacak ama yıllar sonra hepsi tatlı birer anı olarak hatırlanacak. Usta birliğine gidince kısa dönemlerle birlik olun iyi kötü seçmeden. Kendinizi hiç bir gruba ezdirmeyin askerliğiniz rahat geçer

Askerlik iyidir bakma bazıları boş konuşur. Elbette zorlanacağın hatta sınırlarını aşacağın noktalar olacak ama yıllar sonra hepsi tatlı birer anı olarak hatırlanacak. Usta birliğine gidince kısa dönemlerle birlik olun iyi kötü seçmeden. Kendinizi hiç bir gruba ezdirmeyin askerliğiniz rahat geçer
Aynen hocam. Bakalım bu gece, 13 mart sabahı yollarda olacağım yarın oradayım :D Ufaktan başlamak lazım

Geri