• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3D Oyun Yazma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan toblock10
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

toblock10

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eyl 2010
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben sizden bir oyun yapma programı isteyecektim.C# da miniclip oyunlar tarzında oyunlar yazabiliyorum ancak 3D oyun yazamıyorum.Daha önceden GameStudio gibi programları denedim ancak beğenmedim.İnternette C++ ve XNA öneriyolar bu tür işler için sizce ne yapmalıyım ?

Oyun yazma hakkında pek bilgim yok ama XNA sadece C# da çalışıyor, xbox 360 için de oyun yapabilirsin.

Son düzenleme:
GameMaker diye bir program vardı C# den filan çok kolay hatta 3D oyunlarda yazabilirsin ama o kadar kullanışlı değil en fazla counter gibi bir şeyler yazabilirsin oda zamanını alır:D

Geri