• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3G Sorunu

PlayStore

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
Arkadaşlar şimdi eskiden çok güzel bağladıyordum 3g modemimle.Ta ki bugüne kadar.Bugün birşey oldu.QuickSmart başlattım.Girdim bağlandım ama internete giriyor ama LoL gibi oyunlara girmiyor.Yani sağ altta erişim yok diyor.Ama internette dolaşabiliyorum.Nedir bunun sebebi çözebilecek varmı acaba:pff:

Şebeke hatası. :) 3G modemini aldığın yerin teknik servisine git düzelteceklerdir.

Modemi ve laptop u götürmen lazım. Evet öyle olur. Bazı durumlarda oyunlara girip internete bağlanamayabilirsin. Şebeke ile alakalı

Modemi ve laptop u götürmen lazım. Evet öyle olur. Bazı durumlarda oyunlara girip internete bağlanamayabilirsin. Şebeke ile alakalı

Hmm teşekkür ederim.Kendiliğinden düzelme gibi bir durumu olmazmı :D.Teşekkürler bilgi için.Şundan şüpeleniyorum bu smart açıkken geçmişi sildirdim ondan sonra bişe oldu bunun etkisi varmıdır ?

Sanmıyorum eğer onunla ilgisi olsa browser üzerinden sayfaları gezemezsin, kendiliğinden düzeleceğini sanmam çünkü daha Türkiye 3G teknolojisinde acemi diyebiliriz. :)

Sanmıyorum eğer onunla ilgisi olsa browser üzerinden sayfaları gezemezsin, kendiliğinden düzeleceğini sanmam çünkü daha Türkiye 3G teknolojisinde acemi diyebiliriz. :)

Şimdi denedim tekrardan düzelmiş :D.Sorularıma yanıt verdiğin için teşekkürler.

Benim 3g olmamasına rağmen aynısı banada oluyor modeme rest atıyorum o andada bilgisayarı yeniden başlatıyorum sorun düzelmiş oluyor :)

Geri