• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

4.12 yaması LOL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21
Bu yama ile aslında jungle bitmiş oldu diyebiliriz sayaçları getirerek iyice dibe vurdular ormanı bu kadar basit olmamalı herşey iyi bir jungle zaten iyi bir zamanlama yaparak ormanda iyi oluyordu buffların dragon baron vb şimdi sayaçlar sayesinde rakip takımın buff baskınlarıyla fightlar başlar hatta oyun orda bile bitebilir çok saçma olmuş gerçekten main jungle olarak üzüldüm sinirlendim aşırı saçma he sayaçlar olmadan program vb açanlar yokmuydu derseniz vardı evet ama bunu tüm takım görmüyordu en azından gerçekten çok kötü olmuş benim açımdan.

Zaten timer tutmayi bilene sorun yok daha kolaylasti. Zaten böyle bir sistem gelmesi lazimdi jungle timers vardi 1000 tane program zaten gösteriyordu bunu getirerek önlemini aldilar.

Zaten sürelerini biliyorum bu yüzden sıkıntı olmaz. :D Yanlız ilk kanda baskınlar artabilir buda maçın gidişağıtını değiştirebilir diğer yönden bence güzel olmuş oyun daha eğlenceleri geçer takım savaşları daha fazla olurda feeder gelirse sıkıntı. :D

Oyun sırasında blue-red buff,dragon,baron sürelerini tutan jungle oyuncuları için kötü bir gelişme, benim için ise gayet iyi :D

Oyuna girdim baktımda fazla bi yararı olmuyo. :D Bakan bile olmamıştır Tab'a basınca gözüküyor bende. :D

Geri