• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

4 gb ram x86-x64?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
pc özelliklerim
4 gb ram
3.2 ghz dual işlemci
1 gb ram
şimdi ben bu pcye x64mü kursam yoksa x86mı?

Bilgisayarın sahip olduğu RAM bu konuda önemli. 32 bit en fazla 3.25 GB desteklediğinden RAM daha yüksek olsa bile görmez. Bazı programlar uyumsuz olmakla beraber performans açısından 64 bit daha performanslıdır.

Not: Tema aynıdır. Tek fark bilgisayarının kurulu olduğu sabit diskte birisi Program Files diğeri Program Files (x86) olmak üzere iki klasör yer alır.

Pcnin sistemi benimkile aşşağı yukarı aynı.Ben win7 kullanıyordum 1 ay önce win8e geçtim.Bence sende win7 düşünmeden win8 kur.Tabikide 64bit.Ayrıca dvdye yazabileceğini sanmam anca clean basit bi win7 yazdırabilirsin.tavsiyem bi yerden 8gb flash bellek bul.

Geri