• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

4. Hafta Müzik Yarışması Anketi 10'a Kalan Şarkılar (Lütfen Oylamaya Katılınız)

Hangi Müziği Beğendiniz?

• Skrillex

Kullanılan: 1 4.5%
  • Bumblebee

Kullanılan: 5 22.7%
  • KadeRukawa

Kullanılan: 3 13.6%
  • Sentius

• The Daynasty

Kullanılan: 2 9.1%
  • Saint

• Benihime

• menelan

• Wayward

• ByCaneR

Kullanılan: 3 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    22

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344

15971.png

Skrillex

15971.png

Bumblebee

15971.png

KadeRukawa

15971.png

Sentius

15971.png

The Daynasty

15971.png

Saint

15971.png

Benihime

15971.png

menelan​

15971.png

Wayward

15971.png

ByCaneR

15971.png

Oylama gece 12 civarına kadar sürecektir.Ardından oylama sonuçları açıklanıp 5. hafta için videolarınızı paylaşıcağınız konuyu aktif ediceğim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hepsini dinleyin sonra oy kullanacağım ve sizlerden ricam arkadaşlarınız kayırmayın hak edene oy verin :P:P

shit:saw: boos neden yok ben ona verecektim oyumu en çok o hoşuma gitmişti

Bu arada Kaya'nın koyduğu şarkı Linkin Park'ın yeni albümünden. '' Lost in the Echo''

----------

Söylemiş zaten :D
bakmadan direk yorum atarsan görmezsin haliyle :D bu arada ersan allah seni top ede emi 3 kişi arasında kaldım diyebilirim asıl oy vereceğim kişi oylamaya kalamayınca karasız kaldım haliyle
:rbk:

Oylamaya 10 tane bırakmak başlı başına saçmalık.Adam bakıyor.Arkadaşı burda ilk 10'a girmiş ona oy veriyor.Bu yüzden ilk 3 tane bırakıp 1'e düşürmek daha mantıklı.
Bu şarkıların hepsini kim dinledi sizce ?

hani ödül olsa içim yanmaz :D bu arada oyumu verdim hadi hayırlı olsun :P

Bir ara 50 tl ödüllü müzik yarışması yapmayı düşünüyorum fakat tabi haliyle direk müziğide kendim seçmeyi düşünüyorum fakat ona bile çekiniyorum gidip birisi kazanıcak arkadaşı işte kayırdı felan diyicek kişi çok var biliyorum :D

----------

Oylamaya 10 tane bırakmak başlı başına saçmalık.Adam bakıyor.Arkadaşı burda ilk 10'a girmiş ona oy veriyor.Bu yüzden ilk 3 tane bırakıp 1'e düşürmek daha mantıklı.

İlk 3 e kalıncada herkes arkadaşına vermicek mi?

ben dinledim üstelik oylamada samimi olduğum 2kişi var ancak oyumu onlara vermedim umarım diğerleride öyle yapıyordur:spn:

Son düzenleme:

ben dinledim üstelik oylamada samimi olduğum 2kişi var ancak oyumu onlara vermedim umarım diğerleride öyle yapıyordur:spn:
Herkes tarafsız bakamıyor olaya.

----------

Bir ara 50 tl ödüllü müzik yarışması yapmayı düşünüyorum fakat tabi haliyle direk müziğide kendim seçmeyi düşünüyorum fakat ona bile çekiniyorum gidip birisi kazanıcak arkadaşı işte kayırdı felan diyicek kişi çok var biliyorum :D

----------

İlk 3 e kalıncada herkes arkadaşına vermicek mi?
Ne kadar indirirsen o kadar arkadaşların girme ihtimali azalır.Tabi bu senin yarışman :)

Geri