• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

4 Inc+Android Telefon

Aktiflik
K.Tarihi
7 Mar 2013
Puanı
0
Alabileceğim en ucuz 4Inc ve üzeri android telefon hangisidir?Şimdiden teşekürler.

Son düzenleme:

Çin malı telefon istemiyorum kardeşim saol.

----------

Bu güzele benziyor,varmı başka önerisi olan?

Valla Şu anda En Uygun Android Telefon Bu Gözüküyo Galaxy Ace Sakın Alma İşlemcisi ARMV6 piyasadaki çoğu oyunu oynayamazsın ama optimus black ARMV7 işlemciye sahip ve fiyat bakımındanda uygun.

Forumda Atrix i olan var mı bir yorum yapsa iyi olur?Donanım olarak baya üstün ama hakkında iyi şeyler söylemiyorlar

LG L5 / 4 inç android 4.0 800mhz cpu 512mb ram kendim kullanıyorum gayet memnunum

Geri