• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

4 Senelik Satranç Hayatım

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
4 Senedir Beni Okulumuzda Yenen Kişi Yok Yenmeyi Düşünen Varsa Oynayabiliriz :)

wMgB39.jpg

Hava atmak olurda, böylesi olmaz yanii..

Şaka yapıyorum tabiiki, başarılarının devamını dilerim kardeşim. :)

Oynarız tabi beni de yenen yoktu okulda ama gerçi turnuvada 3 maçın ikisi yenilgi biri beraberlik deneriz yine de bi :D

Ben kız meslek lisesinde olsam şahsen satranç oynamak yerine başka şeylere yönelirdim :pro

Tebrikler, başarılarının devamını dilerim. :)

Herkese Teşekkürler . Okulun Adı Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Ancak Erkeklerde Var 100 Erkek 700 veya 600 Civarı Kız Var Turnuvaya 50 Kişi Katılıyor Her Sene Tüm Okul Geneli Kız Erkek Karışık :D Herkesi Yeniyorum :P

bizimde öyleydi 2 binaydı anadolu kız meslek lisesi olarak geçiyodu 30 40 erkektik 1500 kız vardı :D

Geri