• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

401 kostüm / Elmas 5 / 10 rün sayfasi / full hero

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan leonel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

leonel

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eyl 2016
Puanı
0
  • 21 Sorusuyla birlikte verilecektir
  • 401 Kostüm (975 RP ve üzeri açık olmayan skin sayısı 10)
  • Full şampiyon (Skini olmayan şampiyon Kled harici yok)
  • 10 Rün page (Neredeyse tüm rünler açık)
  • 17 Sihirdar simgesi
  • Yüksek MMR (22+, 18-)

PQG63O.jpg

SKINLERE LEJYONER PANTHEON EKLENMİŞTİR.

• ALIM SATIM DETAYI
  • Aracılık yapan güvenilir bir siteyle gerçekleştirebiliriz
  • Pazarlık yoktur, Takas yoktur (LoL hesabıyla takas hiç yoktur)

FİYAT: 500TL

İLETİŞİM: 05456115341

Hesap hakkında detay ya da fotoğraf isteyen iletişime geçebilir.

Son düzenleme:
teşekkür ederim

- - - Güncellendi - - -

Günceldir

- - - Güncellendi - - -

Güncel

kardeş arıyoruz engel atıyorsun amacın nedir milleti mi dolandırmaya çalışıyorsun burada olmayan hesapla ?

4 gündür hesap için arayan yok? ne dolandırmasından bahsediyorsun

- - - Güncellendi - - -

Asıl siz dolandırıcısınız galiba, ödeme yapmadan hesabın ID ve şifresini istiyorsunuz. Böyle bir alış-veriş daha önce görmedim, eğer böyle hesabını satan varsa onlara gidin ben bu şekilde satmıyorum

hesap id şifre istendi de butun bilgileri mi istendi ? netten skin generator ile oluşturalım koyalım ilana olmayan hesapları satalım o zaman 4-5 defa hesap alışverişi yaptık hiçbir sorun yaşamadık ve tum hesaplar 500 + skin mevcuttu isteyene id şifre verdik girdi o kadar dert edeceğiniz bir durum yok

Aracıyla yapılcak bu kadar kafan basmıyor mu? Verirsin aracıya paranı, girersin hesaba kontrol edersin, okey verirsin aracıya o da satıcıya parayı verir. Kimse tanımadığı birine hesabını vermez, bu nedenle insanları dolandırıcılıkla suçlayamazsın. Ticaretmi yaptık başka bir alış verişimiz mi oldu da dolandırıcı falan diyorsun? Senin hesaba girip, sağa sola küfür edip, lig düşürtmeyeceğini, ceza aldırmayacağını nerden bileyim.?

- - - Güncellendi - - -

Ciddi olan yazar ulaşır, skype vb programlarla hesabın detayları gösterilir, kimse hesabını tehlikeye atıp id şifre vereceğini zannetmiyorum. hesabın id şifresini istediğine göre asıl sende bir sorun var (dolandırıcılık, hesaba ceza aldırma vb)

- - - Güncellendi - - -

Hesap satılmıştır konu kilit lütfen

Geri