• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

5.4 Trilyon Dolarlık Astreoid Taşı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
Selam millet, bilen var bilmeyen var uzun zamandır konuşulan "Dünyanın yanından gök taşı geçecek." mevzusu bugün yani 20 Temmuz 2015(Türkiye Saati ile 02:00 ) sularında dünyayı teğet geçecek en büyük göktaşı olacak. Gözle seçmesi zor olduğu için canlı yayın linki verilmiş, heyecanla bekliyorum ve izlemenizi umuyorum :) Gerçekten çok etkileyici olacak Buradaki linkten canlı yayın linkine gidebilirsiniz ve geri sayım aracını takip edebilirsiniz :) İyi forumlar, bol eğlenceler :)

Görüntüsünü de gösteriyor, kaçırdığıma üzülmüştüm.

Geri