• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

5 Yıllık Liselik Hayatımda Böyle Bir Şey Görmedim

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Ulan konuya nasıl girsem bilemiyorum. Elim kolum titriyor. Biz okul bahçesindeyiz 29 Ekim için bir gün önceden kutlama yapıyoruz. Her şey bitti aşağı kapıya indik kapı da açılmamış herkes bekliyor aşağıda ben arkadaşlara dedim yukar ki kapıdan çıkalım yukarki kapıya gidiyorduk herkeste oraya yöneldi sonra da aşağı kapı açıldı, ulan soktuğumun kapısı açılmaz olaydı hayatımı s.. o kapı. Kapıdan çıktım bizim grubun hepsi yukarıda. Aşağıda da 2 tane o... çocugu ( Torbacı ) bizim okulun çocuklarına karışıyor. Bir karıştı iki karıştı üç karıştı bende dedim 2 - 3 arkadaşa hadi aşağıdan gidelim bakalım bizede karışacak mı. Ben de bu arada öyle soba borusu gibi değil dokununca çıt kırılayım. Yarma gibiyim at hırsızı gibi tipim var. Oradan geçerken o iki çocuğun gözlerine odaklandım o gözlerimi s... bakmaz olaydım. Baktım çocuk mimik hareketleri ile ne ayak diyor. Ben de hayırdır çocuklara niye karışıyorsunuz bak burada 1,000 kişi varız dedim. Dememle çocuk aşağıdan Memooo dedi şerefs..'in biride ıslık çaldı. Ulan arkadaş eğitimli köpek gibi bir ıslıkla 15 adam mı gelir lan. Ulan bir baktım beni aşağı çekmeye çalışıyorlar aşağı getirin bir şey yapacaz diyor. Benim el kol karıştı içim de bir enerji birikti 15 kişiye dalsam alamam hepsini bir tanesine yumruğu bir attım atmamla bana dalmaları bir oldu benim yanımdakiler de süs bebeği gibi duruyor ****ler. Baktım bunlar beni s... 15 kişi %100'ü bıçaklı. Yukarı koşmaya başladım dönüp vuruyorum sonra arkamı dönüp kaçıyom. Yukarı bir geldim anasını satayım "Dombıra" videosundaki gibi oldu. Bizimkiler bir dalmaya başladı bu ****lere bende gaza geldim dalıyorum. Onlar bıçak çıkarttı bizim orada şansa yol yapılanmaları var taş sopa ne ararsan var bizimkilerde kendilerini korumak için sopaya sarıldı. Biz bir daldık bir daldık ağız burun girdik ulan girmez olaydın bataklık gibi hareket ettikçe batıyon. Bizimkilerle dövdük falan müdür, müdür yardımcısı, öğretmenler bizi tutmaya çalışıyor. Neyse sonra biraz sakinleştik okulda kimse yok okula girdik elimizi yüzümüzü yıkamaya bir baktık bizim arkadaş bıçaklanmış onu fark ettik. Ulan bir baktık herkes delirdi çıkıp dövelim öldürelim keselim. Neyse 5 dakika geçti ulan ne oldu hayatımın korkusunu yaşadım laaaaaa. Şuan çok pis sitresliyim. Adamlar bir geldi okulun önüne o... çocukları ( Torbacılar ) silahlarla gelmiş. Bir ses çıktı dışarıdan içeriden Selver abla Aaaaa diye bağırdı. La bir döndüm camdan baktım bizimkiler onlara onlar bize dalıyor ben koşa koşa çıktım ulan bir baktım silah sıkıyor ********ler hayatımda öyle korkmadım. 3 el silah sıktılar sopalarla bıçaklarla dalıyorlar bize müdür bağırdı koşa koşa girin içeriii içerii çabukkk. La beynimde bir eko oluştu sesleri ekolu duyuyorum. Baktım o.... çocukları ( Torbacılar ) okula girmeye çalışıyor biz sopalara taşlara sarıldık çıktık kafa göz dağıttık hepsini okul mevcudu 1,500 kişiyi geçik okulu savunan sayısı 25-30. 25-30 kişi de tekrar sınıfları anadolu okulunda. Neyse polisi çağırdık polis kameraları izledi. Burada hazırlıklı kavga var dedi. :D Onlardalıyor sizinkiler dalıyor sonra onlar tekrar geliyor burada organize bir şeyler var diyor. Sonra müdür dedi ne olacak bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Orada polise dalacaktımda yemedi yusuf yusuf. :D Çarşamba günü bizi pompa bekliyor bir tane torbacı okul kavgası gördümde hayatımda öyle bir kavga görmedim adamlar silahlarla falan geldi alayını s.. gitti polis de bir şey demedi. Bende çarşambaya kadar birilerini topladım topladım toplayamazsam bizi çatır çutur s...cekler. Bir kıvılcımdan b*k gibi orman yangını çıktı olaya bak. Kaderim deki olaylara bak arkadaş. Arkadaşlarda o kadar ısrar etti yukarıdan çıkalım diye şansımı s....!

Şimdi size de bir sorum olacak ben ne yapayım ne edeyim adamlar anamızı ....ler yaşatmaz bunlar zaten yaşadığımız semt Sultangazi en berbat yer. Ne edeyim bir çare bulun. Yoksa ebeme atlayacaklar ulan tam da son sene arkadaş şansıma sokayım. Bunu da buraya yazmamın nedeni hem sizinde kulağınıza küpe olsun diye her şeye karışmayın diye. Bir de olayı unutmayım diye yazdım. Polise ifade verirken burayı açıp söyleyecem travma geçiririm o korku ile anında unuturum diye.

Ne yapayım bir hal çare bulun lütfen arkadaşlar. Hukuksal yoldan olursa daha iyi olur.

Eğer Torbacıların Karıştığı Küçük Çocuklar Tanıdığın, Akraban Veya Kardeşin Değilse Karışmasaydın İyi Olurdu Derdim Onlar Kafayı Çeker Çeker Farkında Olmaz Hatırlamadan Sokar Bıçağı Geçer. :(

Ya Bunları Temelli Yok Ediceksin Yada Hiç Ellemiceksin. Elledin Mi Sülük Gibi Gitmezler Sürekli Kavga Etmek İsterler Saldırırlar. Ama Sana Önere Bileceğim Pek Bir şey Yok Ancak Eğer Silahlı Gelmezlerse Dövmeye Çalışın Ve Hastanelik Edin :D Bir Süre Oyalar Onları :D Hastane :D 1,2 Hafta Rahat Olursun :D Sonrada Sinirleri Geçer, Yada Unutular :D

valla nedıyım tam aksiyon filmi gibi olmuş oha dedım okulu sılahla basıyorlar çüş oha resmen
geçende bizim dükkanı 15kişi bastı :D

bu olayı duyunca babam atladı arabaya gıttı dukkana tabi 5-6 kişi topladık jandarmayı aradık bu 15kişi esrarcı
gittigimizde kaçmışlar yusuf yusuf :D bızım ortagı baya bi azarlamışlar :D sıkıştırmışlar,dükkandakiler bişi yapamamış
jandarma yarım saate anca geldi kamera kayıtlarını izleyince yarında aynısı olursa sizin şikayetinizle hepsini toplarız dedi :D

yani kardeşim kolay değil bu işler adamların suçlarına bakarsan-silah-torbacı-haneye tecavüz cart curt çok sene yatar bunlar.

Bilmiyorum aga şimdi biz kalabalığız bunları hastanelik ederiz de. Arttıkça artar bunların sayısı. İnsan gibi konuşmak istesem insan değil bunlar. Adliye'ye falan mı gitsem diye düşünüyorum. Birinden sağlam dayak yiyeyim bilerek sonra hapise postalasınlar. Ulan o değil de polisin yayında da silah sıktılar polisin si....de bile olmadı.

----------

yani kardeşim kolay değil bu işler adamların suçlarına bakarsan-silah-torbacı-haneye tecavüz cart curt çok sene yatar bunlar.

La acayip sevindim bunu duyunca. Sağolasın bakalım bunlar bizi sağlam dövmek için Çarşamba günü gelir bende kameraların önüne kaçayım bari. Oradan kanıtlarla bunları yollatırız.

bu işlerden çıkamazsınız sonunda olan ya size ya karşı tarafa kötü bir sonuç ortaya çıkar sonra üzülürsünüz siz ilk gördüğünüzde direk polisi arıyacaktınız gerçi poliste orda ne yapardı bilemem ama sen ortalıkta görünme bir kaç hafta

En mantıklısı hiçbir şey yapmayayım. Götüm götüm uzaklaşayım. Yoksa bizi keser bu lanet herifler. Hayatta zaten amacı yok davarların. Amacı olan birini yakmasınlar bari.

En mantıklısı hiçbir şey yapmayayım. Götüm götüm uzaklaşayım. Yoksa bizi keser bu lanet herifler. Hayatta zaten amacı yok davarların. Amacı olan birini yakmasınlar bari.

Nereye Kadar :) Elbet Bulucaklar Karşılaşıcaksın O Zaman Ne Yapacaksın Onu Düşün :)

Çok geçmiş olsun öncelikle,var heryerde böyle iti kopuğu bende lise 1 oldum bu sene Anadolu Teknik Bilişim bölümünde okuyorum okulun önündeki kafelerde hap satıcılarından tut sıgara içenlerine kadar sana karışmadıkları sürece kimseye bulaşmamalıydın bence bunlar polis felan tanımıyor çünkü polisede saldırırlar ki saldırabilecek insanlar gördüm şu okula başladığım günlerde 13 yıl okumuşsun o kadar 2 3 it kopuk yüzünden hayatını tehlikeye atmaya gerek yok bence bir şekilde kurtulmaya çalış bu işden.

Bilmiyorum içimde değişik fırtınalar kopuyor. Bir yerim git insan gibi konu bir yanım diyor kalabalığız gebertene kadar dövelim. Değişik durumlarda kaldım. Zaten matematik dershane kitabımda düştü soru bankasıda düştü ona yanıyorum. :D Sağ elimin serçe parmağı da çatlamış la ne garip insanlarla uğraşıyoruz.

onlar boş adamlar.Çapulcularla pislik içine girmişsin.Ve işin trajikomik yanı başı çekenlerden biri sensin olayda arada savunanlar unutulur ama senin yüz ifaden unutulmaz bu olayda ortalıklarda çok görünme ve tek durma olabildiğince zamanını böyle geçirmeye bak sen ama kafayı çekip çekip ararlar onlar seni.Koruma isteyebileceğin bir durum da değil

Gel bayrampaşaya sığın kardeşim :D Şaka bir yana öncelikle geçmiş olsun böyle dediğin kadar varlarsa polise yakın olcaksın okul çıkışlarında felan tek dolaşma yapcak başka birşey yok zaten yada çarşamba günü gelirlerse git tek başına dayağını ye kurtul :) Getircekleri adamlar adamsa zaten okadar kişi bir kişiye vurmaz

Yok zaten adam değiller. Aşağıda 15 kişi daldılar zor kaçtım yukarı. Dayak yiyeceğimi bilsem giderim de dayaktan daha fazlasını yaparlar. Artık Türkiye Hukukuna kaldı bizim işimiz.

silah ateşlemeleri bile suç alıp direk mahkemeye sevk etmeleri lazım yani kameraya bakıp hazırlıklı kavga demesi bile saçma polisin sonuçta orda silah ateşlenmiş gidip yakalaması lazım hazırlıklı kavga diyeceğine polisi kınıyorum bu arada geçmiş olsun gidip şikayetçi ol silah ateşlendi falan de zaten orda okulun bir çoğuda görmüştür

Geri