• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

51.Bölge Hk.

Reinforce

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Eyl 2014
Puanı
1
Videoyu izleyin ve 51.bölge hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zamanında bende çok araştırdım ama ya yalan haberler yada bilindik az bilgiler var kalanıda sallama zaten birşeylerin gizlenidiğini aklı başında herkes biliyor.

Eski bir 51.bölge çalışanının radyo programına bağlanması gerçekten çok ilginç adam itiraf ediyor resmen ki eğer o gerçek bir çalışan ise.

Bu bölge hakkında bu tür hikayeler mevcut ama hiçbiri kanıtlanmış birşey değil sadece hikaye olarak uzun zamandır dolaşıyor.İçerde böyle şeyler olabilir mi? Olabilir ama dışarıya bu şekilde gelmez.Orada çalışan biri ile konuşulduğu belgesel tarzında bir program vardı Nat Geo'da ama orada bile pek fazla birşey söyleyemiyordu.

Örn:Soğuk savaş zamanında rus uyduları bu bölgenin üzerinden geçtiği sırada uçaklarını vs saklayıp.Karton ve değişik materyellerle hesapta ileri teknolojik birşeyler geliştirdiklerini sanmalarını sağlıyorlarmış gibisinden...

----------

Bence roswell olayı bu konudan daha ilgi çekici ve kaynaklar daha fazla.Oyüzden daha zevkli bir konu :)

Bu bölge hakkında bu tür hikayeler mevcut ama hiçbiri kanıtlanmış birşey değil sadece hikaye olarak uzun zamandır dolaşıyor.İçerde böyle şeyler olabilir mi? Olabilir ama dışarıya bu şekilde gelmez.Orada çalışan biri ile konuşulduğu belgesel tarzında bir program vardı Nat Geo'da ama orada bile pek fazla birşey söyleyemiyordu.

Örn:Soğuk savaş zamanında rus uyduları bu bölgenin üzerinden geçtiği sırada uçaklarını vs saklayıp.Karton ve değişik materyellerle hesapta ileri teknolojik birşeyler geliştirdiklerini sanmalarını sağlıyorlarmış gibisinden...

Videoda da bundan bahsediyor ama Amerika başkanının bile izinle girmesi gerçekten ilginç..

Videoda da bundan bahsediyor ama Amerika başkanının bile izinle girmesi gerçekten ilginç..

Videoyu izleyemedim açıkcası iş yerindeyim :) Şöyle bir göz atabildim anca.Evet kafamızda çok fantastik olarak düşünsekte.Hep diyorlar ya ülkemizde Amerikanın oyunu :D Asıl bu Amerikanın oyunucu olabilir.Hani biz burada neler yapıyoruz ama kimsenin haberi yok :D

bob lazar vs vs bende çok araştırdım okudum baktım hep kimi inanıyor kimi inanmıyor bence doğruluk oranı %85 diyebilrim ama elimde olsa oraya quadcopter sokmak isterim bi havadan inceleme filan

51.Bölgenin uzaylılarla bir ilgisi olmadığını düşünüyorum.Bu bölge bence Soğuk Savaşta aktif olarak kullanılan askeri üs.Gizli bişeyleri olduğu kesin ama uzaylılar felan masal :D

51.bölge bence askeri bir kanat olarak kullanılan bir bölge. soğuk savaş, şuan ki orta doğu planları ve daha fazlası... zaten nasa denen zımbırtı bunları araştıran bir merkez ki istediği yerde gizli üs kurar kafasına göre araştırır kim ne diyecek hacı ? zaten içeriği gizli ismi ifşa olmuş bir mekan 51.bölge burada olanlar yada olduğu idda edilen şeyler soğuk savaş döneminde ki gibi gövde gösterisi korku salma politikasıdır.

uzaylılardan çok şu nükleer zımbırtıların araştırılması yada bizdeki bordo berelilere denk yada daha üstün askerlerin eğitiliği bir bölge ola bilir. yani saklamaktan ziyade gövde gösterisi için kullanılan bir bölge olduğunu tahmin ediyorum.

51.Bölgenin uzaylılarla bir ilgisi olmadığını düşünüyorum.Bu bölge bence Soğuk Savaşta aktif olarak kullanılan askeri üs.Gizli bişeyleri olduğu kesin ama uzaylılar felan masal :D

Bayağı emin gibisin :) Anlatırsan bizde aydınlanalım

Bayağı emin gibisin :) Anlatırsan bizde aydınlanalım

İnanıyomusun sen o saçmalıklara :) uzaylıları esir almış olmaları lazım ki 51.bölgeden dışarıya çıkamasın.Uzaylılar oraya kadar gelebilecek kapasitedeyse 51.bölgeye esirlerini kurtarmak için yine gelmezler mi? 51.Bölge'nin tek cazibesi bence nükleer silahları bulunduruyor herhangi bir savaşa karşı.

amerikan başkanı bile izinsiz giremiyorsa kim yönetiyor orayı? diye sorar bi insan ayrıca tamam bu bölge var kabul etsek e radyoya bağlanan adam adamlar seni işten mi çıkarır hayattan mı? video dışında bilgim yok ama bana baştan biraz saçmalamışlar gibi geldi.

Evet arkadaşlar Ruhi abimiz çok güzel anlatmış ama ben buna biraz daha açıklık getireyim ki herkes daha da bilinçlensin. 51. Bölge'de çoğu CIA çalışanı bulunur ve CIA illuminatinin haber alma teşkilatıdır. Açılımı Central Intelligence Agency yani Merkezi İstihbarat Ajansı'dır. İstihbarat haber alma haberleşme gibi bir anlamı olduğundan diğer boyutlarla iletişime geçebiliyorlar. Uzaylılarla değil cinlerle iletişime geçiyorlar. Cinlerin teknolojisi bizden daha üstün olduğu için anlaşmaları şu. Siz bizim için dünyadaki nüfusu azaltın biz de size teknoloji verelim. Bu şekilde. İlluminati'nin amacının; bilinçli insan kesimini azaltmak dinsiz ve Allah'sız bir toplum yaratmak ve bu toplumu kolayca kontrol etmek olduğunu çoğu kişi biliyor. Bunu 51. Bölge'de yapılan deneyler sayesinde yapmayı planlıyorlar. H.A.A.R.P olsun Mk-Ultra olsun Blue Beam olsun, tüm insanlık dışı projeleri burada kullanıyorlar.

Roswell'deki ufo kazası da tabiki kandırmacadan ibaret. Bir ufo yapmak bu kadar zor değil elbet. Tabiki ışınlarla çalışmıyor. Onu sadece düşmüş gibi yapıp içine cinleri koymuşlardır. Biliyorsunuz cinler insan kılığına da girebilir hiç bilinmeyen bir varlığa da bürünebilir. Bedenleri bizimkiler gibi kalıplı değildir. Bizim boyutumuza geçebilirler. Ama biz onlarınkine geçemeyiz. Çünkü onlarınki çok yüksek boyuttadır. Bu yüzden onları göremeyiz zaten.

Telefon konuşmasının gerçek olduğunu hissedebiliyoruz zaten. Adam ağlıyor acelesi var ve "Onlar... Onlar beni..." diyor devamını getiremiyor. Öldürecekler derse yayındaki adam kim diyecek ve böyle dediği için adamı öldürecekler, söylemese yayındakiler şüphelenecek. Zaman da kısıtlı. Adamın sesinin titremesinden anlıyoruz zaten. Ki rol yapsa neden 51. Bölge'de olan bir olayı söylesin? Orası çok gizlidir ve dışarı bilgi sızmaz. Muhtemelen adamın kaçış içindeyim dediği de bundandır. Bağlantıyı kestiler çünkü eğer bu canlı yayın olmasaydı yayınlanmayacaktı. Adamın daha çok konuşmasını istemediler. Kimin kestiğini elbet bilmiyoruz.

Sorunuz varsa mutlaka sorun. Tartışma konusu olsun burası..

Adam yazmış okunası
Bu yazıdan sonra Suriyede olan 100binlerce insan ? kafamda deli sorular

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar Ruhi abimiz çok güzel anlatmış ama ben buna biraz daha açıklık getireyim ki herkes daha da bilinçlensin. 51. Bölge'de çoğu CIA çalışanı bulunur ve CIA illuminatinin haber alma teşkilatıdır. Açılımı Central Intelligence Agency yani Merkezi İstihbarat Ajansı'dır. İstihbarat haber alma haberleşme gibi bir anlamı olduğundan diğer boyutlarla iletişime geçebiliyorlar. Uzaylılarla değil cinlerle iletişime geçiyorlar. Cinlerin teknolojisi bizden daha üstün olduğu için anlaşmaları şu. Siz bizim için dünyadaki nüfusu azaltın biz de size teknoloji verelim. Bu şekilde. İlluminati'nin amacının; bilinçli insan kesimini azaltmak dinsiz ve Allah'sız bir toplum yaratmak ve bu toplumu kolayca kontrol etmek olduğunu çoğu kişi biliyor. Bunu 51. Bölge'de yapılan deneyler sayesinde yapmayı planlıyorlar. H.A.A.R.P olsun Mk-Ultra olsun Blue Beam olsun, tüm insanlık dışı projeleri burada kullanıyorlar.

Roswell'deki ufo kazası da tabiki kandırmacadan ibaret. Bir ufo yapmak bu kadar zor değil elbet. Tabiki ışınlarla çalışmıyor. Onu sadece düşmüş gibi yapıp içine cinleri koymuşlardır. Biliyorsunuz cinler insan kılığına da girebilir hiç bilinmeyen bir varlığa da bürünebilir. Bedenleri bizimkiler gibi kalıplı değildir. Bizim boyutumuza geçebilirler. Ama biz onlarınkine geçemeyiz. Çünkü onlarınki çok yüksek boyuttadır. Bu yüzden onları göremeyiz zaten.

Telefon konuşmasının gerçek olduğunu hissedebiliyoruz zaten. Adam ağlıyor acelesi var ve "Onlar... Onlar beni..." diyor devamını getiremiyor. Öldürecekler derse yayındaki adam kim diyecek ve böyle dediği için adamı öldürecekler, söylemese yayındakiler şüphelenecek. Zaman da kısıtlı. Adamın sesinin titremesinden anlıyoruz zaten. Ki rol yapsa neden 51. Bölge'de olan bir olayı söylesin? Orası çok gizlidir ve dışarı bilgi sızmaz. Muhtemelen adamın kaçış içindeyim dediği de bundandır. Bağlantıyı kestiler çünkü eğer bu canlı yayın olmasaydı yayınlanmayacaktı. Adamın daha çok konuşmasını istemediler. Kimin kestiğini elbet bilmiyoruz.

Adam yazmış okunası

bunu şahsi algılama ancak yazı gerçekten çok saçma. tamamen ayrı kafalarda yazılmış ve içi boş bir tez. illuminati cinler felan... bu tamamen saçmalıkla dolu bir şey.

Adam yazmış okunası

Cinlerle iletişim cinlerin teknolojisi falan hiç inandırıcı gelmedi açıkçası :D

bunu şahsi algılama ancak yazı gerçekten çok saçma. tamamen ayrı kafalarda yazılmış ve içi boş bir tez. illuminati cinler felan... bu tamamen saçmalıkla dolu bir şey.

Bence troll lemiştir.Yani umarım öyledir :D

Adam yazmış okunası

Benim yapamadığım şeyleri yapıyor ? Kılık değiştiriyor ve teknolojiye mi ihtiyacı var ? Bu kesinlikle troll bir yazı :D

Geri