• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

52 Dk da anca bu kadar AP kasabildim

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
herkes yerinde oynasa daha fazla kasabilirdim fakat sürekli yardıma gitmekten minion kesemedim:hsml: fakat idare ederlik bir ap gibi:shm:
kd8p1.png

Veigar, main midim. ( son zamanlarda herkez mainlerimi konu alıyor sevindim şahsen :D)

Tam anlamıyla Anti-Ap. Eskiden anti tank'tı biliyormusun !? Ultimate Max hp %25 ekliyordu bonus olarak, şimdi karşıdakinin ap%80 ekliyor bonus olarak.

Ayrıca şu büyük minionlar ve jungledaki küçük bossları kesince 2 ap vermesi mükemmel oldu. Kaldıki eskiden mana regen her %1 kayıp için %0.75 ken %1 oldu. Küçük ama güzel değişiklik, chalice ile çok güzel uyum sağlıyor.

Üstüne üstlük, LB almışsın, kulelere 2 atabilirsin o ap ile o.0

Zor olması stun yüzünden, tek bir defansiv skili var, oda tam anlamıyla stun değil. Engage yediğin zaman stun tutturmak hüner istiyor, TF iyi stun atarsan maç çevirebilirsin, ayrıca adc için combo gerek kalmıyor Q+W yeter, ulti gerek bile yok o ap ile. Mage tek atabilirdin bence denedin mi hiç !?

karşı takım sırf benden dolayı armor'dan mag reinf. dönünce, ben hero'yu tamamlamama yakın adamlar defansını tamamladı. tek atma olayına gelince tek atamıyordum. fakat E+W+Q ile adam bana vuramadan öldürebiliyordum. 1-1 2-1 'e kadar öldürebiliyordum fakat takımca bir saldırı olduğunda ilk önce bana dalıyorlar ve resimde gördüğün gibi defansın durumu ortada olduğundan çerez niyetine gidebiliyordum.

Fon kaldirildip yeni bir mag pen item geldiginden beri, ap carryler durdurmasi biraz zor oldu. Ustune ustluk %pen simdi her hesaplamadan once aliniyor. Yani bir voidlik isleri var onlarin :d

midde bu metada ad şampiyonlar çok görüyorum zed,kha,jayce,lee sin gibi ve apc lerde zorlanyorlar buna bi çözüm lazım

1200 yapmıştım bir zamanlar.. Çok zevkli herodur veigar q'su ile çok rahat kasılıyor..

midde bu metada ad şampiyonlar çok görüyorum zed,kha,jayce,lee sin gibi ve apc lerde zorlanyorlar buna bi çözüm lazım

İyi bir xerath, ad sampiyonları karsısında diğer apc oranla daha çok iş yapar. Range ve Pasif gerçekten iyi iş görüyor.

xerath ı uzun zamandır görmüyorum çok iyi bir ap olmasına rağmen range zaten çok iyi stun da var :(

xerath ı uzun zamandır görmüyorum çok iyi bir ap olmasına rağmen range zaten çok iyi stun da var :(

TR'de göremezsin zaten. Cassiopeia, Xerath, Veigar almak ne işine yarar ki Fizz, Akali, LB gibi popüler ve bir kaç kişi tarafından iyi oynanan heroları almak varken. Yada neden ap counterlamak için Galio alasınki Talon varken !? Herkez diyor talon anti ap diye, kendisi yapıyordur birşeyler heralde, al sen. Ayrıca blitz banlamazsan reportsun unutma, alistar taric veya leona ile counterlayamazsın, carry koruyamazsın çünkü. Darius boştamı !? Al al al ultisi yeter nasıl olsa %100 counterı Jayce henüz çıkmadı daha, rahat ol. TF gir ult at yeter gerisi boş.

Rahatladım, içimi döktüm vallaha :D

yaw sen hep bana döküosun içini git bi konu aç orda dök benimde dökücem şeylerim var ama burda olmaz tr de oynuorum zaten :D

Kha Jayce Lee Sin Vi Pantheon wukong bunlar gerçekten çok sıkıntı yaratıyorlardı ki zhonya itemi değişene kadar artık iyi oynayan akıllı bir ap carry oyuncusu karşısında bu herolar geldiği takdirde kesinlikle yenilmez çünkü oyun başında cloth armor çıkma imkanın oluyor +10 armor demek +10da runelerden gelıyo nerden baksan 40 50 arası armor ile başlıyorsun kaldiki iyi bir mid oyuncusu full armor ap runesine sahipse runelerden 30 armor cloth armor dan 10 60 65 arası bir armorla başlıyor artık bir sorun yok yani..

Kha Jayce Lee Sin Vi Pantheon wukong bunlar gerçekten çok sıkıntı yaratıyorlardı ki zhonya itemi değişene kadar artık iyi oynayan akıllı bir ap carry oyuncusu karşısında bu herolar geldiği takdirde kesinlikle yenilmez çünkü oyun başında cloth armor çıkma imkanın oluyor +10 armor demek +10da runelerden gelıyo nerden baksan 40 50 arası armor ile başlıyorsun kaldiki iyi bir mid oyuncusu full armor ap runesine sahipse runelerden 30 armor cloth armor dan 10 60 65 arası bir armorla başlıyor artık bir sorun yok yani..

FON kalktıktan sonra yüksek mag res veren tek bir item yok. Yani, apc carry karşısında durmak için tek item yetmiyor artık, üstüne üstlük mag pen veren item geliştirildi. %pen olayı değiştirildi. Artık eskisi kadar kolay durdurulamaz ap carryler late'de.

Şimdi şu armor olayına gelicek olursak, cloth armor eskiden beri ilk olarak çıkılabilen bir item yeni değil, neyi kastettin !?

Ap carry oyuncusu cloth armor çıkamıyordu :) zhonya değiştiğinden beri bu imkana kovuştu..

Ap carry oyuncusu cloth armor çıkamıyordu :) zhonya değiştiğinden beri bu imkana kovuştu..

Anladım, yani işine yaramadığı için çıkmıyordu demek istedin, tamam. Ama ben çoğu zaman sustain için alırım sonra satarım, çok büyük bir zarar vermiyordu zaten. Tabi şimdi daha iyi oldu ona birşey demiyorum gene ama eskiden beri yapılabilicek bir davranıştı cloth ile başlamak sadece gündeme getirip ilgisini çektiler oyuncuların.

Geri