• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

5X Ruby Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fargo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fargo

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ara 2017
Puanı
0
Öncelikle yeni gelen cave sistemi çok hoş oldu fakat iyi güzelde Server bu zamana kadar stabil giderken rekabet daha yoğunken pat diye moon ve sun dropların leblebi gibi çıkması biraz ortalığı karıştırdı diye düşünüyorum. Piyasa dengeli ve alım satım çok düzgün işlerken bi anda Ruby 'ler den bu kadar çok sun atması keyifsiz bir hale getirdi. Adam şunu soruyor : "Şimdi moon iteme + bassam mı basmasam mı? Bekliyim sun düşer ya. . " Yönetim olarak siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz veya player arkadaşlarda fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

Oyuncu arkadaşların %80 i item düşürüp satma derdinde oldukları için bu durumdan şikayetçi olduklarını düşünmüyorum. Şikayetçi olanlar şu oyundan 2 gram zevk almaya çalışan oyuncular olacaktır, onlarda azınlıkta olduğu için sesini çıkarmanın pek işe yarayacağını sanmıyorum :(

Geri