• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

6 ay internetsiz :(

The Dynamic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2011
Puanı
7
Merhaba arkadaşlar.Yeni taşındığımız bina biraz sorunlu çıktı bu yüzden internet bağlatamadık bu yüzden peder turkcell vınn almış aylık 4gb lık bide telefonda paket var 1gb internet paketi aylık artık 6 ay boyunca böyle takılıcağım sokağa altyapı yapılana kadar sizce siz bu duruma düşseydiniz ne yapardınız? Allah kimsenin başına vermesin yani int olmadanda zor be video falan izleyemiyorsun dowland yapamıyorsun o çok koyuyor.

21 ay turkcell 3g vınn kullandım 4gb kota hiç yetmiyor anormal bir şekilde mb kullanımı oluyor.Dikkatli kullanmaya çalış bir de bakmışsın 7 günde bitivermiş.

7 gün değil VINN benim 2 günde bitti.
2 sene önceydi sanırım almıştım ve laptopta kullanıyordum. Taktım laptopa ve kota sorgulama sayfasındayım 300 mb iken 10 dakika içerisinde 900 mb çıkmıştı ve 2 saat içerisinde 2.5 gb oldu.
Yaptığım tek şey ise facebook + maxigame'de durmaktı, video izlemiyor oyun oynamıyordum.
Ay sonu geldiğinde iptal ettirdim direk.

Şuan kotada ani bi artma falan yok belki windows uptade'den dolayı yaşamış olabilir misiniz bu kota artmasını?

Birisinden daha duymuştum böyle bi olayı . 2-3 dakikada bir 100mb yiyor diyordu . Ben de kedidir kedi dedim ama değilmiş meğersem :D

Operaydı sanırım girdiğin sitelerdeki tüm efektleri kapatıyor hem hızın artıyor hemde kotan daha geç doluyor araştırmanı tavsiye ederim.

Geri