• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

6 günden beri login failed

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Arkadaşlar küfrediyorum ama yine cevap yok.Bana birisi yardım etsin.Yaklaşık 15 aydan beri weste oynuyorum arkadaş illa gel turk serverine(İçimden ne kadar Türk serveri pişmanlık desemde .. ) 6 gun once gectım.Olayım aynen boyle '' West serverindeyım Turk serverıne gecıs yaptım ısım benzerlıgınden dolayı name check geldı Kolombiyalı yerine Paradoxiqaus yaptım.Turk serverıne gıremıyorum weste gıremıyorum askıda kaldım ''

Şimdi size göstereceğim ilk resim talepleri ve Türk yetkililerin acizliğini gösteren

97924397.jpg

Türk serverine gectım hata baska servere aktarıldın :P
trkh.jpg

66967812.jpg

West serverinde verdiği hata
ŞİMDİ SORUYORUM SİZE KÜFÜR ETMEKLE HAKSIZMIYIM DAHA NE YAPIM ARKADAŞLAR ??

DAHA SESİMİ NEREDE DUYURABİLİRİM BANA ÖZELDEN SİTE VERİN

Son düzenleme:
Eğer bir çözümü varsa elbet arkadaşlar yardımcı olurlar fakat ticket sisteminin cevap vermemesi gerçekten kötü bir durum olmuş. Büyük ihtimal yönetim harici başka bir yolla çözülecek bir sorun değil. Geçmiş olsun umarım yakın zamanda sorunun çözülür.

Sonunda bir cevap geldi ama hiçbir şey anlamadım çevirebilen var mı acaba

78042265.jpg

----------

Eğer bir çözümü varsa elbet arkadaşlar yardımcı olurlar fakat ticket sisteminin cevap vermemesi gerçekten kötü bir durum olmuş. Büyük ihtimal yönetim harici başka bir yolla çözülecek bir sorun değil. Geçmiş olsun umarım yakın zamanda sorunun çözülür.

Bu konuyu daha nerelere taşıyabılrım yardımcı olurmusun baska uyelıgmde yok lol forumuna gosterme ımkanız mı yok mu ? Uyelık olmadıgından msj atamıyorum + 5lw olmak gerekıyormus caresizim :S

Geri