• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[7 Eylül/PBE] Gragas, Gangplank, Jax'e Yeni Skin, Yeni Minyonlar ve Justicar Syndra

KimYooShin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2009
Puanı
31
maxigamelogo.png

Yeni Skinler

byqkg.png

Special Forces Gangplank

Gangplank_Splash_5.jpg

newgangplanksingame.png

[video=youtube;dM2npXxFPeA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dM2npXxFPeA[/video]

byqkg.png

Oktoberfest Gragas

gangplanknew.png

gragasnew.png

[video=youtube;b2b1whHwqco]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=b2b1whHwqco[/video]

byqkg.png

Nemesis Jax

Jax_Splash_7.jpg

jaxnewingame.png

[video=youtube;js0UbeIlllM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=js0UbeIlllM[/video]

Justicar Syndra

JUSTSYRNDRA.png

byqkg.png

Yeni Splash Artlar

Tryndamere_Splash_0.jpg

MissFortune_Splash_0.jpg

Morgana_Splash_0.jpg

byqkg.png

Yeni Rating Göstergeleri

new+medals.png

silvergold.png

rankedbanner.png

byqkg.png

Yeni Minyonlar

redcasters.png

newblue.png

byqkg.png

Efsanelerliginden alıntıdır

Çok hoş olmuşlar ama neden bütün güzel skinler Jax'a geliyor... Çok sinir bozucu...

Yeni raiting gösterimide hoş durmuş.

Bir ara Karma remake yapıcaklarını söylüyorlardı, tumbaya gitti heralde.Bir bilgin var mı !? :rbk:

Pulsefire Ezreal'dan sonra yeni çıkardıkları her skine, base dönerken hareket eklemişler :D Gragas akaaar :D

Son düzenleme:
Çok hoş olmuşlar ama neden bütün güzel skinler Jax'a geliyor... Çok sinir bozucu...

Yeni raiting gösterimide hoş durmuş.

Bir ara Karma remake yapıcaklarını söylüyorlardı, tumbaya gitti heralde.Bir bilgin var mı !? :rbk:

Pulsefire Ezreal'dan sonra yeni çıkardıkları her skine, base dönerken hareket eklemişler :D Gragas akaaar :D

Karmayla ilgili bilgim yok

gp çok iyi olmuş lazımdı zaten güzel bi skin ona :D gp nin arkasında 3 kişi var onlar kim acaba biri mf yada katarina olabilir

Riot firması çalışıyor seviyorum bu firmayı.. Kullanıcıyı düşünüyor adamlar :)

Yeni rating gösterimi yapacaklarına leaverlerin olduğu oyunlarda takımdan elo düşmemesini sağlasalar daha iyi olacak.

----------

O yüzden skinler parayla satılıyor

Oyunda para yatıran para yatırmayana üstünlük sağlamıyor skinler senin göv zevkin alma zorunluluğun yok ister alırsın ister almazsın bu adam oyunu babanızın hayrına yapmıyor tabiki para kazanacak. Ve para kazanmak içinde mükemmel bir yol bulmuşlar..

Yeni rating gösterimi yapacaklarına leaverlerin olduğu oyunlarda takımdan elo düşmemesini sağlasalar daha iyi olacak.

----------

Oyunda para yatıran para yatırmayana üstünlük sağlamıyor skinler senin göv zevkin alma zorunluluğun yok ister alırsın ister almazsın bu adam oyunu babanızın hayrına yapmıyor tabiki para kazanacak. Ve para kazanmak içinde mükemmel bir yol bulmuşlar..

Ben arkadaşın yorumuna cevap verdim , üyeleri düşünüyorlar diyor. Göz zevki tabi boşuna 80 tl vermedim

Skinleri para ile satmak en doğal hakları bende para yatırdım oyuna çünkü hak eden bir firma durmadan yenilik geliyor.. Joymax olsa yeni gelen heroları rp ile alırdık emin ol..

---

Aynı zamanda support yerine yazı gönderdiysen ilgilenmelerinden anlardın..

Skinleri para ile satmak en doğal hakları bende para yatırdım oyuna çünkü hak eden bir firma durmadan yenilik geliyor.. Joymax olsa yeni gelen heroları rp ile alırdık emin ol..

---

Aynı zamanda support yerine yazı gönderdiysen ilgilenmelerinden anlardın..

Refund için yollamıştım 1 hakkım doldu sonra yollayınca yapamıyoruz malesef kuralları ihmal edemeyiz filan diyorlar sonra başka birşey varsa lütfen söyleyin diyorlar :D

Su ana kadar toplam 900rp verdiler kullanıcılara. Ayrıca duyduğuma göre bir arada kullanıcılara bedava rüne page hediye etmişler. Arkadasın dediği gibi support bölümü ile de çok ilgililer sagolsunlar. Sanırım benimde para desteginde bulunma vaktim geldi^^ Daha önce kullanicilariyla bu kadar ilgilenen bir şirket gormedim. (=^.^=)

Tryndmare ve ryzeydi galiba kullananlara 400 rp verilmişti o zaman almıştım ben tryndmare kullandığım için euheuhe

Geri