• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

7 yıllık eşi öz kardeşi çıktı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
kardes_13687911353e754ba8706e.jpg

Brezilya’da yaşayan Adriana (39) isimli kadın, kendisi gibi evlatlık verilen öz kardeşiyle evlendiğini yıllar sonra öğrendi. Adriana kendisini küçükken terk eden annesini bulmak için bir arayışa girişti.

Araştırmaları sonuç veren kadın, yayınlanan bir radyo programında duygusal anlar yaşayarak annesiyle buluşturuldu. Ancak 7 yıl önce kendisi gibi bir öksüz olan Leandro ismindeki 37 yaşındaki adamla evlenen Adriana, annesinden şoke edici bir itiraf dinledi.

6 yaşında kızları var

Maria isimli annenin Leandro isminde bir kayıp çocuğu daha vardı. Kendi öz kardeşiyle evlendiğini öğrenen kadın bu haber üzerine yıkıldı. Ancak yedi yıl önce evlenen ve altı yaşında bir kız çocukları bulunan çift, şoku atlattıktan sonra ayrılmayacaklarını açıkladı. Soyadlarını açıklamak istemeyen çift, “Bu zamana dek böyle bir durum olabileceği aklımızın ucuna dahi gelmemişti” dedi.

Adriana ve Leandro, “Annemize kızgın değiliz. Üçümüz yakında buluşacağız” diye konuştu.

Genetik cinsel çekim olarak adlandırılan tıbbi olay, birbirlerini uzun yıllar boyunca görmeyen akrabaların birbirlerinden etkilenebileceğini öngörüyor. Westermarck efekti olarak bilinen durum nedeniyle beraber büyüyen akrabalar arasında bir çekim oluşmuyor. Ancak birbirlerini yıllar sonra göre akrabalar arasında bu olay yaşanmayabiliyor.

Bu durumdan evlenmeden önce ve çocuk yapmadan önce haberleri olsaydı bir nebze ayrılma şansları olabilirdi ancak artık evlenmişler bunun günahı olacağını zannetmiyorum.

Bu durum bilmeden(sizden habersiz) domuz eti yenmesine benzer...

Çocuk yapıp nasıl kaybediyorlar çorap falan zannediyorlar herhalde :D

Ayrıca got izleyenler bu durumu çok iyi bilir :D

sonra insanlar alkolik nasıl oluyo benim halim kötü diyodum bunu duyunca halime şükrettim :D

Çocuk yapıp nasıl kaybediyorlar çorap falan zannediyorlar herhalde :D

Ayrıca got izleyenler bu durumu çok iyi bilir :D
game of thrones daki olay bile bile lades aslında :D türkiyede olsa anlaşılırdı işte evlenmeden önce bir sürü test yaptırılıyor kan testi vs orda anlaşılırdı ama işin garip yani kardeş olduklarını öğrendikten sonra da aynı evliliğe devam edeceklermiş bunun böyle olmasını tanrı istedi biz birbirimizi seviyoruz tarzında bir yorumları vardı ben okudum bu haberi detaylıca nette

Game of Thrones da kendi isteği ile kardeş olduğunu bile bile ilişkiye giriyor burdaki durum farklı :D

bunlarda game of thronese dönmüşler :D

----------

game of thrones daki olay bile bile lades aslında :D türkiyede olsa anlaşılırdı işte evlenmeden önce bir sürü test yaptırılıyor kan testi vs orda anlaşılırdı ama işin garip yani kardeş olduklarını öğrendikten sonra da aynı evliliğe devam edeceklermiş bunun böyle olmasını tanrı istedi biz birbirimizi seviyoruz tarzında bir yorumları vardı ben okudum bu haberi detaylıca nette

insanların akıllarına sır ermez :D aşk nelere kadir deyip geçmek lazım :D :)

Ne yapabilirkerki artık çocukları var 7 sene birbirlerini karı koca gibi sevmişler ve çat kardeşsiniz haberi geliyor üstüne üstlük çocuklarıda var.O anayı alıcan eşek sudan gelene kadar dövücende annemizide seviyoruz diyor bunlar :D Bencede evli kalmaları gerekli bilipte evlenmiyolar sonuçta

Edit: En iyisi boşansınlar kızlarıysa babasına dayı annesine hala desin olsun bitsin yav :D

Geri