• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

70 bin liralık bisiklet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
64709_3.jpg

70 bin liralık bisiklet

İngiliz otomobil üreticisinin yaptığı bisiklette araba konforunu aratmayacak birçok özellik bulunuyor

İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin, dünyanın en ileri teknolojili bisikletini üretti.Bisiklet 25 bin sterlinden (yaklaşık 70 bin TL) satılıyor.

The Sun gazetesinde yer alan habere göre; bisiklette gelişmiş bir yol bilgisayarı ve dokunmatik ekran bulunuyor.Bilgisayar süratten hava sıcaklığına kadar 100 kadar konuda bilgi veriyor. Alet ayrıca insanın vücut sıcaklığını, nabzını, solunum hızını da ölçüyor. Teknoloji harikası bisiklette Bluetooth da var, akıllı telefonlar ve diğer cihazlarla bilgi paylaşımı mümkün oluyor.

Bisikletten son derece sınırlı miktarda üretiliyor. Her bir bisiklet birkaç kişinin iki hafta süren çalışmasıyla üretiliyor. Şimdiye kadar sadece 77 bisiklet üretildi.

70 milyar gibi bir bisiklet için astronomik fiyat talep edilmesine rağmen bisiklete dünyanın çeşitli yerlerinden siparişler geldi.

Zaten bisiklet sürürken Pes atacağız bisikletin üzerinde dokunmatik ekran falan..

ne farkı var yani bisikletle giderken oyunmu oynayacağız benim evdeki emektar bundan iyidir

Koltuğu çok dik acıtır o belli bir saat sonra yanlış anlamayın koltuk rahat değil yani D:

70 Bin TL mi :haha Kimse kusura bakmasın zevk mevk'te demesinler. Ulan buna o kadar para verilir mi :haha

Bende aynısından var 70 TL'ye aldım.Bunlar hep amerikanın oyunları.

70 Bin ona vereceğime bir bisiklet alırım Bir tansion ölçer bir termometre felan alır takarım 100 tl ye kapatırım bu işi, evet sevdim beyler 100 tl ye yapıpcam 1,000 tl ye bırakıcam :D

Bunun kadar pahalı olmasada abimin arkadaşı var bisiklet sürer felan gurubu var.O gurupta adam var arabasını satıp bisiklet almış 15.000 liraya :D

Bunun kadar pahalı olmasada abimin arkadaşı var bisiklet sürer felan gurubu var.O gurupta adam var arabasını satıp bisiklet almış 15.000 liraya :D

Bende gördüm 3-5 bin verenleri ama hadi anlıyorum onları spor yapıyorlar adamlar o bisikletlerle kilometrelerce yol yapıyor.

Ama kimininde böyle çok parası var işte bir yere harcaması gerekıyor :)

Geri