• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

700 TL Bütçe ile Nasıl Para kazanılır

700 lirayı 2-3 toplam oranlı banko kupon yap katla

O yalan bana ya iddaada benim kadar şanssızı yok :D

-------------------------------
@Shi-Gin ne gibi parçalar

--------------------------

@ByCaneR faal olarak dışarıda çalışmak istemiyorum direk net üzerinden alış-veriş lazım :D

300-400'ünü altına, dolara yatır. Bu aralar 2 si uçuşta. Sana kar ettireceğini düşündüğün anda sat, türk lirasına çevir. Değerleri çok düşse bile fazla zarar etmezsin. Zaten rakamlar sürekli olarak tavanda.

Altın düşünce altın al çıkıncada sat bu aralar çok inip çıkıyor.

fenerin hisseleri 5 seneye kendini toparlayamaz şahsi düşüncem bu tabi^^

olm hisse işlerini ne sandınız siz ya zaten bi şirket hisseye açıyorsa onda bi bokluk vardır ki yatırdığınız parayı geri almanız yıllar sürer zaten bişi yatırmıcanız adamlar milyon dolar yatırıyor arkadaş gelmiş param olsa fenere yatırıcam diyor :D

olm hisse işlerini ne sandınız siz ya zaten bi şirket hisseye açıyorsa onda bi bokluk vardır ki yatırdığınız parayı geri almanız yıllar sürer zaten bişi yatırmıcanız adamlar milyon dolar yatırıyor arkadaş gelmiş param olsa fenere yatırıcam diyor :D

Borsaya baktımda çok lanet ve sıkıcı birşey hiç benlik değil :D Ekonomiden anlamak gerekirmişte ekonomi dergisi okumak gerekirmişte bilmem ne :D Ekonomi dergisi okuyacağıma alırım elime bir dostoyevski romanı okurum :D en iyisi ebaydan al gittigidiyordan sat işi vallahi :D

Geri