• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

8/8 Avrupa Parti Sistemi [ Ayrıntılı ]

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
maxigamelogo.png

[NOT]

Öncelikle Partide Bulunması Gereken Buildlere ve Stats Durumlarına Göz Atalım.

1 Cleric (Full STR)
2 Warrior (Full STR)
2 Bard (1Full INT - 1 Full STR)
3 Wizard (Full INT)

Cleric'in Görevleri

2rpwuhk.jpg

1) Parti Üyelerine Buff Vermek

- 3 Wizard Charlara ve 1 Warrior Chara STR/INT Bufflarını Vermek

- Partideki Bütün Charlara BODY/MIND Bufflarını Vermek

- GP Çıktığında ya da Slotta Aşırı Derecede Mob Biriktiğinde BLESS SPELL Skillini Kullanmak

2) Heal Yapmak

- Partidekilere Sürekli Group Healing ve Healing Division Skillerini Kullanmak

- Warriorlara Sürekli Healing Cycle Skillini Vermek (Kullanmak)

- Lv 80 Den Sonra Mümkün Olduğunda Sürekli Olarak Healing Orbit Skillini Kullanmak

Warriorlar'ın Görevleri

robe.jpg

- Wizard Charlara ve Cleric Chara Physical Fence , Magical Fence ve Pain Quota Skillerini Basmak

- Sürekli Olarak Vital Increase Skillini Kullanmak ( Yatmamak İçin )

- Bard Charlara Protect Skillini Basmak

- Slota Bağlı Olarak Charların Bulunduğu Yere Mob.ları Çekmek ( Lure )

Bardlar'ın Görevleri

2hz23ba.jpg

- Bardlar Sürekli Olarak Cleric Olan Chara Mana Cycle Skillini Vermelidir. Duruma Göre Diğer Bard Char da Wizardlara Bu Skilli Verebilir. ( 90 Lv'den Sonra Mana Orbit Skilliyle Bütün Partiye Mana Basabilir .)

- STR Bard Guard Tambour Skillini Açar. INT Bard ise Dancing of Magic Skillini ve Ardından Mana Tambour veya Hit March Skillerini Açar. ( Wizardlar İçin Mag. Attack Değerini Arttırır.)

- Bard Charlar Sürekli Olarak Kendilerine Noise Skillini ve Diğer Charlar İçin de Swing March ya da Moving March Skillini Açmalıdır. ( Hızlı Koşma Skilleri )
Wizardlar'ın Görevleri

a3frch.jpg

- Wizard Charlar Giant, GP Gibi Mob.larda Zerke Basmalıdır.

- Earth Fence Skillini Sürekli Levelinde Tutup Sırasıyla Kullanmalıdır. ( Defans Arttırır.)

- Sürekli Olarak General Party,Champion Party ve Giant Party Canavalarına Attack Yapmalıdır.

- Meteor , Eartquake ve Blizzard Kullanması Gereken Skillerdir. ( Lv 80 ve Sonrası İçin.)
- Meteor , Earth Shock ve Snow Wind Kullanması Gereken Skillerdir. ( 80 Ve Öncesi İçin.)
- 60 Öncesi İçinse Meteor Olmadığından Fire Bolt Kullanmalıdır.

[/NOT]

Son düzenleme:
Sağolasın bro güzel konu bilmeyenler için, 8/8 chin pt anlatımı ile geliyorum :D

Çok özenmişsinde neden str bard çok merak ettim.

Evet Warrior Buffsuz Olmadığı için her ihtimale karşı STR Bard daha iyi :)

----------

Eline sağlık Soner.

Warior bufsuz olduğu için ölebilir ondan sanırsam.

Ayrıca wariorda screen ve skinleri unutmuşsun.

Skin skillerini duruma göre kendine basıyor zaten . Onu da birazdan konuya eklerim .

Teşekkürler herkese :)

----------

1 cleric
1 warrior
2 bard
4 wiz kullanıyoruz biz ^^ warrior ben :D

O da olur bro ama bu daha iyi :D

aga bu süper oldu ya bende bunu arıyordum hay bin yaşa sen : ) ellerine sağlık dostum yeni 80 olanlar için baya faydalı olacak taxi olayı bitenler için :up:

Son düzenleme:
Güzel olmuş Soner'im - Eline sağlık :)

Böyle bir konu lazımdı.Bu konuda çok sorun yaşanıyodu...

Sonerim eline sağlık ama Wizard Charlara Physical Fence , Magical Fence ve Pain Quota Skillerini Basmakdemişsin ya 2 warriordan 4 kişilk buff eder 3 wizard varsa geriye kalan bir kişilik buffda clerice verilir bunuda ekle istersen. :)

malazgirtte 8 li partisi oLan varsa lvl im 74 glavie ile gelebilirim ben atack yaparım .d

2005 te oyunu bırakmıştım venicede chin carım vardı 70 lvl şimdi ise tekrar oyuna geri döndüm 71 nukeer yaptım boşa 8 li partiyi de anlayamıyorum kuramıyorum bir türlü nasıl yapacagım bi anlasam süper olcakta hadi neyse kimse yardımcı olmuyor malazgirtte

3 Wizard 2 Bard 1 Warlock 1 Cleric 1 Warrior düşünüyorum ben hiç yapan var mı acaba 8 charım hazır wizlerden biri hariç hepsi farm char olacak 320k-480k arası spleri var

Geri