• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

80 cap mı Yoksa 110 Cap mi?

80 Cap mi 110 Cap mi?

• 110 Cap

Kullanılan: 15 22.4%
  • 80 Cap

Kullanılan: 52 77.6%

• Kullanılan toplam oy
    67

Arcanteus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Kas 2009
Puanı
85
Beyler yeni bir server açıyorum açtım aslında yeni bir server satın aldım şimdi

80CAP mi kursam
Yoksa
110CAP mi kursam

80 cap olursa
exp ve sp rate düşük
drop item sox rate yüksek
fw vs. çalışıcak
sadece ch [eu olmasını isteyenler belirtirse konu altında sevinirim.]

110 Cap olursa
13DG aktif Fight ve Power silk satışı olucak
Fw vs. aktif.
sox rate ve drop yüksek
eu ve ch [sadece ch olmasını isteyenler belirtirse sevinirim]
exp 100 sp 120 rateler olucak

[UYARI]OY KULLANIP İLGİLENENLERE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
[/UYARI]

110 Cap serverlar öldü denecek kadar kötü durumdalar. 5-6 Server kaldı sadece ayakta durabilen. 80 Cap daha iyi olur bence.

80 cap sadece ch olursa olmaz kardeşim neden ? Cunku ch skilleri sıkıntılı oluyor örneğin bladede division olmuyor bless olmuyor çöp oluyor , bowda berserkteki zehirler strongtaki bless ve ust uste combolar olmuyor gibi cap a göre degısır yanı keyıfsız oluyor,90 falan olursa iyi gibi sımdı 110lara talep olmadıgı ıcın herkes harıl harıl 80 acıyor. Sadece ch olucaksa 110 olsun daha keyıflı olur.

80 cap açıcam aklınızdaki fikirleri söylerseniz sevinirim nasıl yapayım ?

80 cap rateleri çokda düşük olmayan bir sw açarsan playerin .. korsun :D 80 cap eu-ch olursa bana göre daha bi güzel olur :D

80cap 8dg sun +0 itemler npcde + normal 8dg itemler npcde black smith npcsinde coin bölümü 1 coin 1.2b
rateler
NGZqX.png

böyle olursa sw tutar.

Rateler vs. ayarlıcamda skill max nasıl yaparım onları düşünüyorum karar verdim 80 ama fikirlerinizi bekliyorum yinede

80 cap çünkü piyasada bir sürü 110 capli server bulabilirsin ama 80 cap bir server açarsan eskiyi hatırlamak ve sadece ch zevkinin yaşamak isteyen bir çok kişi olacaktır

80 cap chinese bana göre iyidir.Europan olması demek chinese kullanan olmaması demek,serverin yarısı wizard olur pvpde warrior tek atar sonra 90 cap 100 cap olsun diye istekler başlar serverda.

-80 cap chinese,

- Sox rate yüksek (pvp keyfi açısından)

- Stone,elixir npc de olması gerekir kimse private serverda element toplamak istemez,

- Exp x30 , Sp x30 Gold x20 veya 15 ve drop rate x15 iyidir,

- Silk itemlerin bir kısmı moblardan düşerse oyuncu sayın belli bir seviyede kalabilir örneğin 1 gün pet clock,global,dandik avatar (santa seti gibi) ve reserve scrool düşebilir moblardan geri kalan blue basılabilen avatar pet ıvır zıvır silk ile satabilirsin belki.

Son olarak çeşitli umutla server açanlar gibi hayallere pek kapılma 1000 tane private silkroad server olduğunu düşünürsen farklı imkanlar verebilen bir sürü server var çok fazla umuda kapılma fazla para kazandırmaz.

.

80 cap exp sp rateler x50 sox rateler x15 alchemy rate x5 eu ve ch böyle bi sro olsa amma tutar amk:)

80 cap chinese bana göre iyidir.Europan olması demek chinese kullanan olmaması demek,serverin yarısı wizard olur pvpde warrior tek atar sonra 90 cap 100 cap olsun diye istekler başlar serverda.

-80 cap chinese,

- Sox rate yüksek (pvp keyfi açısından)

- Stone,elixir npc de olması gerekir kimse private serverda element toplamak istemez,

- Exp x30 , Sp x30 Gold x20 veya 15 ve drop rate x15 iyidir,

- Silk itemlerin bir kısmı moblardan düşerse oyuncu sayın belli bir seviyede kalabilir örneğin 1 gün pet clock,global,dandik avatar (santa seti gibi) ve reserve scrool düşebilir moblardan geri kalan blue basılabilen avatar pet ıvır zıvır silk ile satabilirsin belki.

Son olarak çeşitli umutla server açanlar gibi hayallere pek kapılma 1000 tane private silkroad server olduğunu düşünürsen farklı imkanlar verebilen bir sürü server var çok fazla umuda kapılma fazla para kazandırmaz.

Kesinlikle katılıyorum 80 cap sadece ch aç belki direk 80 lvl başlangıç da olabilir veyahut direk başlarken 1 lvl yanında 80 itemler 80'e gelince o itemler takılsın :)

Geri