• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

80 cap resimler

ah ah silkroadın sitesine girdiğimde cerberusn ilk resmini görmüştüm bu ne la demiştim araştırmıştım eu gelmişti str wizard açmıştım kuzenle kasmıştık ah ne günlerdi

ah be ne günlerden ümit abiye falan söyriyelim yöneticilere 80 cap bi sw açsınlar aça saçma olmucak 80 capta isro neyse öyle bi sw açsalar çok tutulur bence millet 80 cap özlemi çekiyo

----------

öyle bi sw açıcaklarki isronun 80 capının aynısı olucak mapları bile silicekler

ah be ne günlerden ümit abiye falan söyriyelim yöneticilere 80 cap bi sw açsınlar aça saçma olmucak 80 capta isro neyse öyle bi sw açsalar çok tutulur bence millet 80 cap özlemi çekiyo

----------

öyle bi sw açıcaklarki isronun 80 capının aynısı olucak mapları bile silicekler

Bunu sw açılıncaya kadar herkes 80 capı özledik vs. vs. diyor ama sw açıldığında ortalıkta kimse kalmıyacak soncu belli yani açmaması en mantıklısı bence.

iSrodan değil ama önceden oynadığım 80cap serverdan.Bu tür pozları sevdiğim için =)

941uj.jpg

941uv.jpg

9s9cy.jpg

9s9d4.jpg

9s9fq.jpg

9s9fz.jpg

İsrodan değil ama oynadıgım bi swden atayım kapandı server reklama girmez saten yazıda yok :)

968pw.jpg

968pj.jpg

Şu adamında hayranıyım saten resimlerdede onun yolundan gitmeyi çalışıyorum 80 cap swlerde :D 10 kişiye tek giriyor adam beni tanıyanlar Glavie-Blade hastalıgımı bilir :D

niyet2tj3.jpg

Yaz aylarında o zaman Edirne - Uzunköprüye giderdik orda ideal66 , yaglencila , bayby_lee falan hep beraber oynarlardı , sahipleri 40+ yaşındaydı internet cafenin sahipleriydi internette buldum bu fotoğrafı

Troy serverından epey kişi vardı o zamanlar bilenler bilir JUDOKAN27 falan hep uzunköprüdeydi çok görmüşlüğüm oldu onları oynarken

niyet2tj3.jpg

Yaz aylarında o zaman Edirne - Uzunköprüye giderdik orda ideal66 , yaglencila , bayby_lee falan hep beraber oynarlardı , sahipleri 40+ yaşındaydı internet cafenin sahipleriydi internette buldum bu fotoğrafı

Troy serverından epey kişi vardı o zamanlar bilenler bilir JUDOKAN27 falan hep uzunköprüdeydi çok görmüşlüğüm oldu onları oynarken

Troydaydı o adamlar jodakan27 mesut hocamdı galiba kendisi :)

evet :) beden hocasıydı bizim arkadaşların okulunda
arkadaş anlatıyo ''milleti sıraya geçiridi biz hocayla falan silkroad muhabbeti yapardık'' :D

Aynen beden hocasıydı.110 captayken elinde sun bow vardı 10 dg . Bizim union masteriydi guildinin adını unuttum ama iyi hunter thief kavgası yapardık :D

Aynen beden hocasıydı.110 captayken elinde sun bow vardı 10 dg . Bizim union masteriydi guildinin adını unuttum ama iyi hunter thief kavgası yapardık :D

hatırladığım kadarıyla lesfous tu ama değiştirmişte olabilir , LordsOfWar la onların arasında bişey vardı ama pek bilmiyorum 5 sene geçmiş üzerinden o zamanları özledim yahu 80 - 90 cap zamanları oyunu pek bilmezdik ondan eğlenceli gelirdi , şimdi 80 cap açsada biri tutmaz çünkü eski zevki vermez

İsrodan değil ama oynadıgım bi swden atayım kapandı server reklama girmez saten yazıda yok :)

968pw.jpg

968pj.jpg

Şu adamında hayranıyım saten resimlerdede onun yolundan gitmeyi çalışıyorum 80 cap swlerde :D 10 kişiye tek giriyor adam beni tanıyanlar Glavie-Blade hastalıgımı bilir :D
O hayranıyım dediğin adam Tibette oynuyordu heralde son pvp yaptığı kişi (__Mua__) bizim arkadaştıda :D

Geri