• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

80 Cap S/S Yardımmm !

kill4kill

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ara 2015
Puanı
0
Arkadaşlar, sro'da çok eski biri değilim ve bugünlerde 80 cap 240 mastery bir servere başladım
Oyunda spear[başlıkta yanlış] nuker bir char açtım fakat buildi [Light-Fire-Heu] --- [Fire-Cold-Heu] --- [Light-Cold-Heu] mu yapsam karar veremedim.Hem pvp hemde unıq'Lerde hangisi daha iyi olur ?

Öncelikle senin setin ve silahın önemli bu konuda bunu es geçmemen önemli. Genellikle ben önceki oynadığım serverlara nazaran söylemem gerekirse eğer Fire-Cold-Heuksal yapmanı öneririm. Eğer El yakma ve skill damageleri Light ile eşit değilse hertürlü fire olmalı. Belki Light'da yüksek hasar olabilir ama bu 80 cap. Zaten HP-MP orantısı yeterince az defans yüklenmen daha mantıklı olucaktır ayrıca uniquelerde de rahat edebilirsin.
Light yaparsan 72 kaçma skill'i avantajın olucaktır ama defansın çok düşük olacağı için snow bittiğinde asla dayanamazsın. Bu yüzden sana Fire öneririm.

80 cap skill mastery 300 oynamış ve gerçekten çok sağlam bi char yapmış biri olarak sana kesinlikle s/s onerirdim fakat 240 mastery de bu kadar şiddetli öneremiyorum maalesef

80 cap skill mastery 300 oynamış ve gerçekten çok sağlam bi char yapmış biri olarak sana kesinlikle s/s onerirdim fakat 240 mastery de bu kadar şiddetli öneremiyorum maalesef

80 cap mastery 300 de nasıl bi s/s önerirsiniz ?

JoySro tibette bi s/s nukerim bir de str bowcum var ikisini de kasıyorum birine item yapıcam , karar veremiyorum.Malum ss olsa da snow bitince sıkıntılı.Str bowun da combosu dışında bi olayı yok.

80 cap mastery 300 de nasıl bi s/s önerirsiniz ?

JoySro tibette bi s/s nukerim bir de str bowcum var ikisini de kasıyorum birine item yapıcam , karar veremiyorum.Malum ss olsa da snow bitince sıkıntılı.Str bowun da combosu dışında bi olayı yok.

80 capların kralı her zaman glaviyedir ve böyle de kalacaktır benim fikrime göre.
300 de mastery olarak seti çok iyi yapıcam diyosan 80 bicheon 80 fire 80 light 60 cold olabilir

Geri