• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

80 Heuksal / 80 Pacheon / 80 Fire / 60 Cold Dual Weapon Rehberi [STR] [80CAP SERVER]

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
ei8ln9.png

80cap private serverler için Dual Weapon Karakter yapılandırmasını anlatmak istiyorum sizlere.Bu karakter eğlencelidir , sıkılmazsınız çift silah olduğu için ve pvp karakteridir.

Ne giymeliyiz?

Karakterimiz Garment giymelidir.

Hangi özelliğe vermeliyiz?

Karakterimiz 3:0 str olacaktır

Neden Bu Yapılandırma?

Hem eğlence arayanlara,hemde pvplerde başarılı olmak isteyenlere göre zevk alabileceği bir yapılandırma.

Hangi skilleri açmalıyım?

Şimdi size 80 Levelde Açılması Gereken Skilleri ve O skillerin açıklamasını getireceğim.

Yeşil ile yazdıklarım açılması gerekenler

Maviler isteğe bağlı olanlar.

2rxvhgl.png

HEUKSAL SKILLERİMİZ

heuksal.png

1.Skill gurubumuz rakibe silahını batırır.Az damage verir.Hiç bir glavierin pvpde bu skilli kullandığını görmedim.Açmayın gereksizdir.

2.Skill gurubumuz
bize defans verir. 1. ve 3. mag defansımızı artırır. 2.ve 4. ise blocking rateyi artırır.MAX!

3.Skill gurubumuz attack skillmizdir.Rakibe iyi hasar verir en kullanışlı skillerimizdendir.MAX!

4.Skill gurubumuz en önemli skillimizdir.Hem damageleri çok iyidir hemde rakibi stun statüsüne sokar.MAX!

5.Skill gurubumuz iyi damage verir ve seri attak yapar.Rakibe vurduğumuzda knock-back yapabiliriz.MAX!

6.Skill gurubumuz combo skillerimizdir.Gereksizdir fakat isterseniz açın eğlenceli gelebilir size.Bende sırf görüntüsü için açardım sp çok olduğunda

7.Skill gurubumuz
rakibe uzaktan attak yapar ve iyi damage verir. MAX!

8.Skill gurubumuz
Hp'mizi artıran pasif skilldir.MAX!

2rxvhgl.png

PACHEON SKILLERİMİZ

pacheon.png

1.Skill gurubumuz yüksek critical vurma oranı olan bir skilldir ve iyi damageler verir. MAX!

2.Skill gurubumuz
ard arda kombo vuruşlar yapmaktadır ve rakibi geri ittirirler.Pvpde işe yarar MAX!

3.Skill gurubumuz
kartal çıkartır. ilk skill ve üçüncü skill attack ratemizi artırır, ikinci skill ise moba atak yapar(80capta 4.kuş skilli yoktur) isteğe bağlı açın ben atak yapanı tercih ederim herzaman

4.Skill gurubumuz
az damage verir alan vurmaz gereksiz bir skilldir açmayın.

5.Skill gurubumuz
karakterin vuruş mesafesini artırır.Daha uzaktan atak yaparsınız. MAX!

6.Skill gurubumuz
gerekli bir skilldir.Rakibe vurunca patlar ona ve çevresine zarar verir + vururken atak rate artırıcı özelliği vardır. MAX!

7.Skill gurubumuz
belkide en önemli skill gurubudur.Harika damageler verir. MAX!

8.Skill gurubumuz
çoklu vuruştur lure yaparken işe yarayabilir isteğe göre açın.

9.skill gurubumuz
pasiftir.Atak ratemiz artar.MAX!

2rxvhgl.png

FIRE SKILLERİMİZ

firent.png

1.Skill gurubumuz el yakma skilleri gurubumuzdur.Tek el yakmamız olduğu için MAX!

2.Skill gurubumuz
kalkan ile kullanılır bazı zehirlerin etkisini ve süresini azaltır MAX! (Kalkanı takıp bu skilli basıp ana silahınıza geçebilirsiniz.)

3.Skill gurubumuz
physical atağımızı artırır.Kesinlikle MAX!

4.Skill gurubumuz
Mag Defansımızı artırır.MAX!

5.Skill gurubumuz
ateşten bir duvar açar ve bu duvarın canı vardır.Bu duvar yıkılmadan size damage işlemez(sadece mag attaklardan),zehir bulaşmaz ,knock down ve knock back yapılmaz.Pvp skillidir.MAX!

6.Skill gurubumuz
Nuke skilleridir.Açmayınız.

7.Skill gurubumuz
görünmezleri görmeye yarar.Serverde Eu olmadığına göre gereksizdir açmayın.

8.Skill gurubumuz
Physical atağımızı artıran pasif skilimizdir.MAX!

2rxvhgl.png

COLD SKILLERİMİZ

coldz.png

1.Skill gurubumuz El yakma skilleridir.Maxlayamayacağımız için açmayınız.

2.Skill gurubumuz
Phy defansımızı artırır.Max demek isterim fakat 60a kadar açabileceğimiz için diyemiyeceğim.Açabildiğiniz kadar açın siz.

3.Skill gurubumuz rakibi yavaşlatır.İsteğe bağlı açılabilir.

4.Skill gurubumuz buzdan bir duvar açar.Gereksizdir açmayın.

5.Skill gurubumuz rakibi yavaşlatır.Gerek yok bu skillerede isteğe bağlı açın.

6.Skill gurubumuz nuke skilleridir.Bunlara dokunmuyoruz.

7.Skill gurubumuz snow shield gurubudur.Yediğiniz damagenin bir kısmını mpnizden düşer.Str olduğumuz için sadece ilk skilli tek up olarak açın yeterlidir.

8.Skill gurubumuz pasif skilldir ve phy defansınızı artırır.6up yapınız.

2rxvhgl.png

GİYECEĞİMİZ SET

garment8.jpg

SİLAHLARIMIZ

bowdz.png

glavie.png

Birkaç Not: Glavie ile pvp yapacağınız zaman Pacheonda bulunan atak rate artıran kuşu açmayı unutmayın.Önce elinize bowu alıp kuşu çıkartın ardından elinize glavienizi alıp pvp yapın.

Pvp Taktikleri:Biraz basit bir anlatım olacak ama zora düşüp sıkıştığınız zaman elinize bowu alıp combo skilleri ile ittirme yapın ardından elinize glavienizi alıp savaşmaya devam edin.

Rehberime son veriyorum.İyi oyunlar iyi günler

Saçma Bir Build blade glavie fire daha mantıklı bence yinede fikir için teşekkürler mantıklı gelen dener :)

Geri