• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

85 TL ye format attırdım çokmu ?

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler 85 tl ye format attırdım world excel felan hepsini yükledi gta san andıreas ve gta 3 4 ü yüklemiş çokmu ?

gta sanandıreas da arabaya karı atabiliyorsan eğer bence fiyat çok ucuz :wwe:

Burda 20 lira, aklına gelebilecek tüm gerekli programları indiriyor oyunu dahil edersek 30 lira.

85 liraya format nerede yaşıyorsun sen hemen adresi oraya alayım :D

burada 30 tl üstü fiyat çekenleri dövüyorlarda ondan dedim :D

Bu kadar ucuza nerden buldun özelden adres atsana bende yenileteyim bizim kasayı 2009 dan beri xpde kaldım :/

Yuh! 85TL mi. Kardeşim sen kimsin bilmiyorum ama kazıklamışlar seni. Biz 10 TL'ye Crysis 3, GTA 4 yükletiyoruz formatla birlikte. Kahveden tayfa toplayıp dal o format atana.

Programlar orjinalse gayet ucuz

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bizim burda 10 liraya format attırıyodum önceden bilgisayarcı bi abi var hep ona yaptırıyodum format cdsi rica ettim verdi bi tane windows 7 nin tüm sürümleri var içinde gerekli programlarıda flash belleğe attı sağolsun oyunlarıda internet cafede oyunun kalitesine göre 2 ve 5 tl arasında :) yani 85 tl bize göre çok senin yaşadığın yere göre bilemem :)

Geri