• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

88 level full hero 81 skin plat 5 hesap (tr) uygun fiyat

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ozan5858
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ozan5858

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 May 2009
Puanı
0
oyunu biraktiğim için hesabin seviyesini tam olarak hatirlamiyorum aşşaği yukari 85-90 arasi olmasi gerekiyor.
Sezon 3 den beri oynuyorum hesapta 81 kostüm bulunuyor toplam 80k rp harcanmiş. Plat çerçevesi vardir. Hesap şuanda da plat.

Kocaeli içi elden satiş olabilir.

Ilgilenenler buradan özel mesaj veya yorum yaparsa kisa sürede dönüş yapmaya çalişacağim.

Hesapta ki kostümlerin aklımda kalanları aşşağıda gösterdim linke tıklayıp görebilirsiniz.

Sadece para ile satmak istiyorum takas vb. istemiyorum. Aklımda aşşağı yukarı bir fiyat var ama tekliflere açığım :)

Fiyat: 200 TL

https://resmim.net/f/nm4VWn.jpeg
nm4VWn.jpeg

Son düzenleme:
Geri