• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

8'li party

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lekula07

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Kas 2012
Puanı
4
Merhaba arkadaşlar
Aynı konuyu iki kere açıyorum kusura bakmayın
. MaxiGame gibi bir forumda geyik sohbetler bile aylarca kalıyor niye silkroad ile ilgili bir konu çöp kutusuna taşındı anlamadım. Elbet bir sebebi vardır ama lütfen konumu bir süre silmeyin sizin için 8'li party, mBot vesaire gibi konular basit gelebilir ama benim bilmediğim çok şey var. Neyse konuma geri dönmek istiyorum. Birkaç sorum olacak cevaplarınızı bekliyorum;
1) Casper > 4 GB Ram > Intel Core i7 > Nvidia Geforce GT335M > Q740 1.73 GHz > Windows 7
Bilgisayar özelliklerime göre maximum kaç client açabilirim? Garanti süresi bitti, 3 kere servise gitti, sayısız kere yere şiddetle düştü :) ayrıca fan'ı bir client açtığımda bile aşırı ötmekte dört client açtığımda ise fan'a dokunamıyorum bile. Çok fazla ısınıyor anakartı yanarsa diye korkuyorum sizce kaç client açmalıyım?
2) mBot 8'li party ayarlarını en detaylı şekilde nereden ayarlayabilirim? Görüntülü veya resimli anlatımlı bir site önerirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Herşeyi ayarlayıp asıl charın dışındaki charlarını "kill client" yaparsan sıkıntı olmaz
Kill client ney dersen ;
kdlpp.jpg

kdlrl.jpg

işlevinide söyliyim en basit yoldan clienti hiç açmamış gibi charın kasıyor gerçi , bende bildiğimi tam olarak anlatabildiğim kadarıyla böyle bişey olması lazım (:

Son düzenleme:
İyi de kill client yapmam için botu tamamıyla ayarlamam gerekir. Script çizmem gerek çanta dolunca felan kontrol etmem gerek siz bu ayarları nasıl yaptınız?

Nasıl script çizilir bilmiyorum. neyse hazır scriptler varmış kurcalayıp yapıcaz artık.

----------

Çok karışık ya nasıl yapıcam ben bunu? hazır ayarlı bot yokmu warriorun wizardları bufflaması için ne yapıcam anlamadım gitti off millet kurmuş partiyi kasıyo biz sazan gibi tek başımıza nova çıkartmak için uraşıyoz. Hazır ayarlı botlar varsa indireyim ben o ayarlara göre çar kasarım saatlerce uraşıyorum olmuyo!!!! :thr:

Son düzenleme:
1) Casper > 4 GB Ram > Intel Core i7 > Nvidia Geforce GT335M > Q740 1.73 GHz > Windows 7
Bilgisayar özelliklerime göre maximum kaç client açabilirim? Garanti süresi bitti, 3 kere servise gitti, sayısız kere yere şiddetle düştü :) ayrıca fan'ı bir client açtığımda bile aşırı ötmekte dört client açtığımda ise fan'a dokunamıyorum bile. Çok fazla ısınıyor anakartı yanarsa diye korkuyorum sizce kaç client açmalıyım?

Teşekkürler.

Şimdi kardeşim burada sen zaten kendı cevabını vermişsin o pc ile olmaz.

Evet özellikleri gereği aslında açar clientleri de gizlersen hiçbirşey olmaz ama pc'in de sorun var açar aç derim yakarsın anakartı bu yüzden böyle bir sorumluluk alamam.

İyi de kill client yapmam için botu tamamıyla ayarlamam gerekir. Script çizmem gerek çanta dolunca felan kontrol etmem gerek siz bu ayarları nasıl yaptınız?

Nasıl script çizilir bilmiyorum. neyse hazır scriptler varmış kurcalayıp yapıcaz artık.

----------

Çok karışık ya nasıl yapıcam ben bunu? hazır ayarlı bot yokmu warriorun wizardları bufflaması için ne yapıcam anlamadım gitti off millet kurmuş partiyi kasıyo biz sazan gibi tek başımıza nova çıkartmak için uraşıyoz. Hazır ayarlı botlar varsa indireyim ben o ayarlara göre çar kasarım saatlerce uraşıyorum olmuyo!!!! :thr:

Her charın ayarı farklıdır belki adam sadece coin toplatıyor bilemezsin sen tektek charlarına girip ayarları yapıcaksın sonra hepsini tek tek açık clientless moda alıcaksın zaten basit toplamda 3 buffer 1 tank 1warbuf 3 attcker wiz var yani charlar belli bir levele gelmişse bu ayarlar senin max 1 1.30 saatini alır sonra hiç uğraşmazsın.

Her charın ayarı farklıdır belki adam sadece coin toplatıyor bilemezsin sen tektek charlarına girip ayarları yapıcaksın sonra hepsini tek tek açık clientless moda alıcaksın zaten basit toplamda 3 buffer 1 tank 1warbuf 3 attcker wiz var yani charlar belli bir levele gelmişse bu ayarlar senin max 1 1.30 saatini alır sonra hiç uğraşmazsın.

kasmada bir sorun yok. wizardlar mis gibi kasıyor ama warrior wizardlara buff vermiyor clericte str int vermiyor. kill client yapacağım için item kırıldığında, pot bittiğinde vesaire bunları kendi halletsin istiyorum detaylı mbot konusunda sadece neyin ne olduğu anlatılmış ne yapmam gerektiği anlatılmamışki..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri