• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SATILIK] 9 Seviye FULL KB Ve 4 Seviye İB İsim Değiştirmeli 8723 Yeşil Taşlı Hesap Satılıktır

cerkez175

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ağu 2016
Puanı
11
Selamün Aleyküm Arkadaşlar
9 Seviye FULL Köyümü Ve 4 Seviye FULL İnşaatçı Üssünü Satıyorum
Köyde İsim Değiştirme Mevcuttur
9575 taş mevcuttur Taşların fiyatı sadece 250 260 tl civarı ona göre köye teklif verirseniz sevinirim
Bursa içi elden alışveriş olabilir
Diğer türlü havale, eft vs. şeklinde alışveriş olacaksa PARAYI ALMADAN HESABI HİÇBİR ŞEKİLDE VERMEM BOŞUNA ARAMAYIN!!
Arkadaşlar Köy satılana kadar aktif bir şekilde oynuyorum elimden geldiğince taş kasıp geliştirmeye çalışacağım
Güvence konusuna gelince 2 kişiyle alışverişim oldu birine 9 Sev eski köyümü diğerine 9 Sev klanımı sattım
Onlarla yaptığım Whats app konuşmaları gönderdikleri dekontların fotoğrafları kendi numaraları sosyal medya hesaplarını verebilirim
Kısacası her türlü güvenceyi sağlarım
Fiyatta Pazarlık Olur !
İletişim İçin 05444179764 ara veya Whats app yaz

0B36d8.jpg
lWAGlJ.jpg
y3ka7j.jpg
YNoLXZ.jpg
okJWvm.jpg

- - - Güncellendi - - -

+++++ Güncellendi !!!

Son düzenleme:
Geri