• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

90 Bin Kişi Valve’in Yeni CS:GO Kuralları İçin Dilekçe Verdi!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
CS:GO'nun yeni alım satım kuralları olumsuz bir şekilde karşılandı.

Günümüzün en popüler fps oyunlarından birisi olan Counter Strike: Global Offensive ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.

90-Bin-Ki%C5%9Fi-Valve%E2%80%99in-Yeni-CS-GO-Kurallar%C4%B1-%C4%B0%C3%A7in-Dilek%C3%A7e-Verdi-2.jpg

Sürükleyici bir yapıya sahip olan CS:GO, dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncuları ortak bir platformda buluşturarak, keyif dolu vakit geçirtiyor. Geçen hafta Valve, CS:GO’nun alım satım sistemi üzerinde çeşitli değişikliklere imza attı. Alınan kararlar birçok kesim tarafından eleştirilirken, oyuncuların başlattığı imza kampanyası da 90 bin kişiye ulaştı. Alınan yeni kararlar ile oyunun alım satım kuralları değiştik. Kararlara göre oyun içerisinde alım veya satım yaptıktan sonra o öğe 1 hafta sonra hesabınıza tanımlanacak.
Alınan bu önlemin üçüncü taraf parti yazılımlarının önüne geçmek olduğunu belirten Valve, “ne yazık ki bu üçüncü taraf hizmetlerde çok sık alışveriş yapılıyor. Üçüncü taraf hizmetlerin bazıları sahtekarlık ve dolandırıcılık unsurları taşıyor. Oyuncular bu hizmetler ile çok sık bir şekilde ticaret yapıyorlar. Bizde bunların önüne geçmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.
Oyuncular alınan bu önlemi gereksiz olduğunu düşünerek bir imza kampanyası başlattılar. Kampanyaya 90 bin CS:GO oyuncusu imza attı.

Geri