• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

90 Cap CH Database

PartyCrash

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2009
Puanı
86
images

Merhaba arkadaşlar sizlere 90cap ch editlediğim databaseyi veriyorum. Öncelikle bu dbyi Nurullah(ByDesto)'ya verecektim. Ancak herkezin kullanmasını istedim.Hemen database özelliklerine geçelim.

1) Clean Database üzerinden editlenmiştir.
2) Oyunda EURO ırkına ait hiçbirşey yoktur.
3) Samarkand-Constantinopledeki bütün npcler kaldırılmıştır. (Magicpop vb. hariç)
4)76 + mooblarda Iron Coin drop'u mevcut. 5-6 moobdan birinden düşüyor.
5) Clean dbde bildiğiniz gibi F10 da dressler mevcut değildi. Bende bunun için jangana bi npc koydum. İçerisine ekleyebildiğim kadar avatar ekledim hat&acc dahil. Fotoğraflarda göreceksiniz zaten.
6) Oyunda + parlamalarını biraz olsa editlemeye çalıştım. +10 +15 yüksek + lar çok seri ve cızırtılı parlamakta. Resim koymuyorum belli olmuyor çünkü...
7)Başlangıç ayarlarını biraz düzenledim eğer isterseniz edtleyebilirsiniz.
8) Level cap falan editlenmedi siz halledersiniz.
9) Snow Slave eventi aktif.
10) Belirli aralıklarda kar yağışı
11) 15-20dk arayla unique spawn
12) SAMARKAND VE CONSTANTINE MOOBLARI Değiştirildi yerine wingler spawn oluyor
13) Constantinopleden hotana - jangana ve dw ye ışınlanabileceğiniz teleportlar eklenmiştir. Diğerlerindede mevcut.

Database aman aman özellikler taşımıyor ancak bug ben bulamadım. O yüzden kullanılabilir diye düşünüyorum.

Databaseden resimler,

vy2d6.jpg

vy2f5.jpg
w2g0h.jpg
w2g19.jpg

w2gmb.jpg

Sadece Media.pk2 link veriyorum. 1.188 clientine atarsınız sorun olmaz. Full client atacaktım aslında ama upload hızım çok düşük.

Media.pk2 : Indirmek için tıkla

Database(Shard) : Indirmek için tıkla

Son düzenleme:
En kısa zamanda deneyeceğim teşekkürler, resimleri tekrar upluad edermisiniz ?

Tesekkurler, emegine saglik Berk.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

üyelik alıp kendi çapımızda oynayamazmıyız sw de gm gibi girip mesala ?

images

Merhaba arkadaşlar sizlere 90cap ch editlediğim databaseyi veriyorum. Öncelikle bu dbyi Nurullah(ByDesto)'ya verecektim. Ancak herkezin kullanmasını istedim.Hemen database özelliklerine geçelim.

1) Clean Database üzerinden editlenmiştir.
2) Oyunda EURO ırkına ait hiçbirşey yoktur.
3) Samarkand-Constantinopledeki bütün npcler kaldırılmıştır. (Magicpop vb. hariç)
4)76 + mooblarda Iron Coin drop'u mevcut. 5-6 moobdan birinden düşüyor.
5) Clean dbde bildiğiniz gibi F10 da dressler mevcut değildi. Bende bunun için jangana bi npc koydum. İçerisine ekleyebildiğim kadar avatar ekledim hat&acc dahil. Fotoğraflarda göreceksiniz zaten.
6) Oyunda + parlamalarını biraz olsa editlemeye çalıştım. +10 +15 yüksek + lar çok seri ve cızırtılı parlamakta. Resim koymuyorum belli olmuyor çünkü...
7)Başlangıç ayarlarını biraz düzenledim eğer isterseniz edtleyebilirsiniz.
8) Level cap falan editlenmedi siz halledersiniz.
9) Snow Slave eventi aktif.
10) Belirli aralıklarda kar yağışı
11) 15-20dk arayla unique spawn
12) SAMARKAND VE CONSTANTINE MOOBLARI Değiştirildi yerine wingler spawn oluyor
13) Constantinopleden hotana - jangana ve dw ye ışınlanabileceğiniz teleportlar eklenmiştir. Diğerlerindede mevcut.

Database aman aman özellikler taşımıyor ancak bug ben bulamadım. O yüzden kullanılabilir diye düşünüyorum.

Databaseden resimler,

vy2d6.jpg

vy2f5.jpg
w2g0h.jpg
w2g19.jpg

w2gmb.jpg

Sadece Media.pk2 link veriyorum. 1.188 clientine atarsınız sorun olmaz. Full client atacaktım aslında ama upload hızım çok düşük.

Media.pk2 : Indirmek için tıkla

Database(Shard) : Indirmek için tıkla

Linkler Ölü. Upload Edebilirmisin Acaba.

Eline emeğine sağlık kardeşim

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Linkler Kırık kardeşim Tekrar upload edersen sevinirim şimdiden tşk.

Olanlar bı uploud etsn lınka atsın acıl lazm

Umarım birisi linki upload eder.

Ancak bilmenizi isterimki Maxigame Arşivde bulunan rehber konuların,genellikle linki kırık,konu sahibi forumda offline olan,rehberin ihtiyacını kaybettiği sadece bazı istinası olan konularda geri dönüşün yaşandığı bir bölümdür bilginiz olsun.

Geri