• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

90 Cap sadece ch mi yoksa 90 cap ch/eu mu?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sector1337

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2014
Puanı
148
Merhaba değerli Maxigame ailesi.
Sağlam bi projemiz var, Silkroad server konusunda tecrübeliyiz.
Uzun soluklu bir server açmayı planlıyoruz fakat eu konusunda tereddüt etmekteyiz.
Siz de ankete katılıp nasıl bir server açacağımıza yardımcı olursanız MaxiGame ailesinin nasıl bir oyuna ihtiyacı olduğunu
bildirirseniz projemiz tepkilere göre düzenlenecektir.
İyi forumlar

Çoğu oy 90 cap ch gidebilir fakat şuan popüler olan CH - EU :)

90 Cap CH seçmenin bir amacı var oda oldschool. EU da olabilir tabiki ama EU yu yapmak için tonla edit gerekir. Dengeler eşitlendimi EU-CH zevki çıkar.

90Cap CH çok klasiktir en uygun kaçanı da odur bence 90cape :D Server işinde bol şans Furkan

90 Cap CH seçmenin bir amacı var oda oldschool. EU da olabilir tabiki ama EU yu yapmak için tonla edit gerekir. Dengeler eşitlendimi EU-CH zevki çıkar.
Tabi CH-EU Arasındaki eşitlik sağlanacak, CH'ye 4 build 3 Force 1 Weapon mastery'si olarak ve buna benzer eşitlik sağlayacak bağzı şeyler.

aydın işte anca şikayet eder. Laf söyler. Serverlar şöyle böyle olmalı der :D huysuzluk kelimesi yüzünden üzerine alındığının farkındayım :D

O hep der zaten, ahh murat ahh bir değişemedin :nse:

Tabi CH-EU Arasındaki eşitlik sağlanacak, CH'ye 4 build 3 Force 1 Weapon mastery'si olarak ve buna benzer eşitlik sağlayacak bağzı şeyler.

Skill sistemiyle defalarca deneyen serverlar gördüm fakat eşitlik sağlanamıyor. EU'nun olduğu yerde CH karakterler iş yapmıyor malesef. EU yapacaksan orjinal kalacak tadı da orası zaten.

O hep der zaten, ahh murat ahh bir değişemedin :nse:

Skill sistemiyle defalarca deneyen serverlar gördüm fakat eşitlik sağlanamıyor. EU'nun olduğu yerde CH karakterler iş yapmıyor malesef. EU yapacaksan orjinal kalacak tadı da orası zaten.
gel değiştir o zaman ! :D

Servera gelen oyuncular sıkılmasın diye EU-CH yapabilirsin.Aralarında denge farkı olur her zaman oldu ama yapacak birşey yok.Şu olabilir CH itemleri biraz daha kolay düşer CH char açmaları için cezbedici gelebilir.İnsanlar EU nun gücüne CH nin kolay item toplamasına gidebilirler denge farkından da fazla yakınmazlar.

Servera gelen oyuncular sıkılmasın diye EU-CH yapabilirsin.Aralarında denge farkı olur her zaman oldu ama yapacak birşey yok.Şu olabilir CH itemleri biraz daha kolay düşer CH char açmaları için cezbedici gelebilir.İnsanlar EU nun gücüne CH nin kolay item toplamasına gidebilirler denge farkından da fazla yakınmazlar.
Ama itemler kolay düşse bile sonuç olarak eu'larda birzaman sonra tamamlıyacak ve aynı dengesizlik yine oluşucaktır.

Ama itemler kolay düşse bile sonuç olarak eu'larda birzaman sonra tamamlıyacak ve aynı dengesizlik yine oluşucaktır.
Dengesizlik İSRO'da bile vardı o hep olacak buradaki amaç CH char açılmasını sağlamak ve onları daha fazla oyunda tutmak.Gerçi EUlar güçlenince çoğu kesim CH charını bırakıp EU ya geçmeye başlar ama yapacak birşey yok.Tek başına CH server yapılırsa gelen kişiler bundan çok var zamanında açıldı kapandı diyecek.Çeşit fazla olsun serverın şansı olsun ben öyle düşünüyorum.

Dengesizlik İSRO'da bile vardı o hep olacak buradaki amaç CH char açılmasını sağlamak ve onları daha fazla oyunda tutmak.Gerçi EUlar güçlenince çoğu kesim CH charını bırakıp EU ya geçmeye başlar ama yapacak birşey yok.Tek başına CH server yapılırsa gelen kişiler bundan çok var zamanında açıldı kapandı diyecek.Çeşit fazla olsun serverın şansı olsun ben öyle düşünüyorum.
Görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri