• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

90 cap server hangi build?(Acil)

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Beyler biraz önce 90 cap olan bir server indirdim.Yasak olduğu için ismini veremiyorum.
Server'ın rateleri şu şekilde:
Exp:x5
Sp:5x
Drop:5x
Gold:3x
Cap:90
Mastery:300

Rateler bu şekilde.Şimdi bana bu serverda coin sistemi vs.olmadığı için baya güzel geldi.Fakat sorun şu.Ben pvp için hangi buildi açsam.Serverda eu ve ch mevcut.
Kafamdaki buildler:Rogue-Cleric,Warrior-Cleric ve Glavie-Cold-Fire.
NOT:5-6 senedir silkroad oynuyorum fakat bu karakterlerden sadece warrior-cleric oynamıştım oda 71 levele kadar. :)
Sizce 90 cap olan bir serverda hangisi daha zevkli olur ve hangisi pvp'de daha iyidir?Sonradan pişman olmayacağım pvpde iyi olan ve zevkli olanı hangi build?
Oyunu yükledim karakter açacağım lütfen acil yardım edin nedenleriyle birlikte söylerseniz sevinirim.:rbk:

Warrior Cleric her cap'te geçerlidir. Sadece bol bol pvp yap elin alışsın, hangi skilli nerde kullancağını bil. Kesemeyeceğin kişi olmaz diye düşünüyorum.

Kafamda ki build şuan rugue-cleric daha önce bu buildide oynamadım zevkli gibi ama bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum. :)

Geri