• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

90 Lv INT Bow/Cold/Fire/Light Rehberi

Cochineal

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
45
Öncelikle yapılandırma pvp serverleri içindir.Bottaki char için idealdir.Fazla uzatmadan anlatıma geçelim.

Kıyafet ;

prod9hb8.jpg

Fire max,cold düşük olduğu için protector giymeliyiz.Armor,protector karışık olabilir fakat kasarken bu sizi yavaşlatıcaktır onun için protector ideal.

Skiller ;

9A8nJ.jpg

1. Seri : Yüksek critical vurabilen atak skilidir
2. Seri : Knock back yapan pvpde hayat kurtarıcı skildir
3. Seri : Atak yapan,atak rate arttıran skildir
4. Seri : Yüksek hasar veremeyen atak skilidir
5. Seri : Uzaktan vurmayı sağlayan skildir
6. Seri : Yüksek hasar veren alan skilidir
7. Seri : Yüksek hasar veren atak skilidir
8. Seri : Alan skilidir,plvl yaparken yardımcıdır
9. Seri : Pasif skildir,atak rate arttırır

OboLe.jpg

1. Seri : İmbue skillidir.
2. Seri : Phy defans arttıran skilldir.
3. Seri : Gereksiz bir skill,açmıyoruz.
4. Seri : Wall skillimiz.Pvpde ilk atağı absorbe etmek için kullanılabilir.
5. Seri : Gereksiz bir skilldir,açmıyoruz.
6. Seri : Nuke skillerimizdir.Light nukelerine göre daha az dmg verir.
7. Seri : Nuker charlar için hayati önem taşır max olduğu taktirde %63 dmg absorbe eder.
8. Seri : Pasif skildir.Max olduğu taktirde 237 phy def. verir

dHIuG.jpg

1. Seri : İmbue skillimiz.
2. Seri : Mag. atak verir.
3. Seri : Hızlı koşma skillimiz.
4. Seri : Çok seri,az dmg vuran bir skilldir.
5. Seri : Parry ratio verir.
6. Seri : Nuke skillimiz.
7. Seri : Pasif skillimiz.Parry ratio verir.

m65Np.jpg

1. Seri : İmbue skillidir.
2. Seri : Zehir yeme olasılığını düşürür.
3. Seri : Phy. atak arttıran skilldir.
4. Seri : Mag. defans veren skilldir.
5. Seri : İlk mag atağı absorbe eder.
6. Seri : Nuke skillidir.
7. Seri : Stealth,invisible charları görmeye yarar.
8. Seri : Phy dmg arttıran pasif skillidir.

[BILGI]Kırmızı ile işaretlediklerim açılmalıdır.Yapılandırma Pacheon 90/Cold 60/Lightning 60/Fire 90 olmalıdır.Hızlı kasmak için pacheon ile tek skille öldürebileceğiniz moblarda kasmalısınız (4-5 level alt) Silahınız en az +7 olmalıdır.[/BILGI]

Kardeşim birincisi sahinlerin hepsini açmaya gerek yok ya saldıranı sahinleri yada damage veren şahinleri açmalısın 4 skill gurubunu 120 yapamassın lightden vaz geçmek zorundasın . Ama emeğine sağlık uğraşmışsın .

Kardeşim birincisi sahinlerin hepsini açmaya gerek yok ya saldıranı sahinleri yada damage veren şahinleri açmalısın 4 skill gurubunu 120 yapamassın lightden vaz geçmek zorundasın . Ama emeğine sağlık uğraşmışsın .

Konuyu iyi okusaydın 90 level için yapılandırma olduğunu görürdün :) 90 level skilleri bulamadığım için 120 level skilleri üzerinde gösterdim.

Pvp serverlerinde sp sıkıntısı olmadığı için kuşların hepsini açmalı.Eğer mobları tek skill ile öldürüyosa veya zerk ile vuruyorsa atak rate veren,tek atamadığı canavarlar için atak yapan kuşu kullanabilir.Eternity serverinde bot charımda bu yapılandırmayı kullanıyorum.

Son düzenleme:
Bende bi şey demedim sadece bi uyarı yaptım 90 Lw kadar neden peki onu anlamadım ?

----------

Hmm PvP içinse tmm normalde pek iyi olmaz , şimdi anladım :D

Geri