• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

91-100 ve 101-110 arası FW'deki Ghost Curse'den Kurtulma Taktiği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FireFox
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FireFox

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
3
Öncelikle Bir wolf'umuzun olması gerekiyor lvl'i önemli değil yatmasın yeter :)
Şimdi yapmamız gereken wolf'la fw ye girip bu ghost curse çıktığı zaman wolf'muzu bunun üstüne salıyoruz ve o onla uğraşıyorken biz yola devam ediyoruz.
İlerleyince wolf'u yanınıza çekmeyin ghost cursede geliyor onla beraber.

sro2011051507485364.jpg

Bir Teşekkür Hak ettiysem Ne mutlu bana...

Wizardlar İçin Yapmanız Gereken Frozan Spear ı Kullanıp Ghostu Hem Buz Hemde Tam Donana Kadar Sadece Frozanla Vurmak Sonrada ordan Uzaklaşıp İnsive Olmak :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ghost Curse cıkınca return cekip fgwye tekrar girin Ghost Curse o gemide kaldığı için ve o gemilede işimiz kalmadığı için bizi takip edemicek

bunu bende biliyorum sen yeterince uzaklaştıktan bırak köpeğin ölsün köpeğini canlandır tekrar kullan o moob sana gelmiyor tekrardan merak etme :)

başka bi yolu daha var buda benden ama tek yıldız da oluyo genelde 1, gemide unıque çıkınca yanında çıkardıgı mob lardan birini en sona saklayın öldürmeyin unıque kestikten sora en sona bıraktınız moba uzaktan atış yapıp uzaklaşın hemen Ghost Curse peşinizden gelmiyo güzel bi yöntemdir Wolf e gerek yok :)))

101 lvlsenz ve tek başınıza girdiysenz ghost curse çıkmıyor

Beyler emeğe saygı eleştirmeyin herkesi öncedende biliyodunuz da niye Paylaşmadınız?Şimdi aklına Geldi?
Güzel taktik Dostum :)

Kim bulcak ben buldum tabi :D ama daha farklı şeyler varmış onları bilmiyodum :D

daha kolayı var wizzarddaki buz skillini kullanın mobs donduğunda 22 sn filan donup kalıyor. buda görünmez olup tüymeye yetecek bir zaman ben böle yapıyorum.

Geri