• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

_ßOOS_ # Röportaj # 29 Temmuz 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : Berat Tamtekin

Doğum Tarihi : 17-01-1995

Yaşadığı Şehir : İstanbul

Memleket : -Sivas

Meslek : - Öğrenci

Tuttuğu Takım : Fenerbahçe

Burcu : - Oğlak

lblwj.png

Hobileriniz : Arkadaşlarımla tatil yapmak, Bilgisayarda vakit geçirmek vs.

Fobileriniz : -Büyük böcekler ve Eşşek arıları :)

Forumdaki İlk Nick'i : - _ßOOS_

Silkroad İle Tanışması : - Mahalleden biri vardı çar hackliyordu bizede hacklediği çarlardan veriyordu bizde öyle başladık :D

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Bilgi vermek ve bilgi almak biraz da vakit geçirmek eğlenmek için kullanıyorum.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : -Counter'da ws atarken bulmuştum: D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Artislik yapmak, Güvensizlik,Hırsızlık

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : -Eskiden basketbol ve Fıtness ile uğraşıyordum ama bıraktım şuanlık hiç bir spor dalı ile uğraşmıyorum.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Ünlü olmak istemezdim kendi hayatımdan Şükür memnunum.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : -Türkçe Pop,Arabesk,Slow,Türk sanat müziği en sevdiğim müzik değişiyor ama şuanda en sevdiği müzik Feridün Düzağaç-Nilüfer Kavak Yelleri diyebilirim.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : - Çok severim Seyahat ettiğim yerler Yalova,Bursa İzmir,Ankara,Çanakkale,Aydın,Sivas,Balıkesir

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : - Tayland'daki Phang Nga Körfezi

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Ümit abi çok sabırlı birisi Allah ona kolaylık versin diyorum :D Siyasi kafamız aynı :D Burdan selamlar olsun sana abi :D

Terk-i Diyar :
- Kahraman abi muhabbeti gerçekten çok iyi kendisinin muhabbetini severim aynı zamanda forumu çevirip çekiştiren sayılı kişilerden biri :D

The Bright : Barış gardaşlık kendisini çok başarılı buluyorum adminliği sonuna kadar haketmiş çalışkanlığı gerçekten çok iyi Forumda sayılı sevdiği arkadaşlarımda biri başarılarının devamını dilerim gardaş :D

Ruthless :
Kendisiyle konuşma fırsatı bulamadım ama anladığım kadarıyla Üniversite sınavları ve İşleri nedeniyle Foruma bakamıyor En yakın zamanda tanışmayı umuyorum Umarım yeniden forumda eski Aktif olduğu dönemler gibi olur :D

KaRa : - Anladığım kadarıyla Ümit abi ile baya samimiler :D Vsro da çok bilgili bir arkadaş Kendisine başarılar diliyorum :)

Saint :
Emre kendisi ile bir kaç kez muhabbetimiz oldu muhabbeti baya iyi bir arkadaş kendisinin forumda baya emeği olmuştur başarılarının devamını dilerim :D

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Ev yemeği konusunda pek başarılı olduğum söylenemez ama harika mangal yaparım :D

En sevdiğiniz renk ? : - Mavi

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Neşet Ertaş- Ah Yalan Dünya Sesi ve sözleriyle bu dünya'nın gerçeklerini anlatıyor Allah Rahmet eylesin Büyük Üstad...

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : - Lise 1 de iken elimde biber gazı vardı ders işliyoruz sınıfta bi arkadaşımın yüzüne sıkmıştım yanlışlıkla :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : - Ege yada Akdenizde Yüzmek

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Ailem

Hayvan besliyor musunuz ? : - Yazlıkta köpeğimiz vardı ama artık yok ya öldü yada kayboldu :D

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : - Sarışın mavi gözlü Tatlı uzun boylu olsun :D

Benzetildiğiniz biri var mı ? : - Dedeme benzetiyorlar :D

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : - Kesinlikle affetmez

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : -Allah izin verirse 4 yıllık Tarih fakültesini kazanmak istiyorum Askerliği yaptıktan sonra evlilik çoluk çocuk vs. :D

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : -Arkadaşlarımla aram çok iyidir kafa dengl birini bulduktan sonra :)

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : -Babam

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? Forumdaki üyelerin tanımamız açısından gerçekten çok iyi bir sistem buradan herkeze hayırlı akşamlar diliyorum...[/QUOTE]

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bu adam varya bu adam, gerçek bir arkadaş. :D
(FACEBOOKTAN KÜFÜRLÜ OLARAK BURAYA YORUM AT DEDİĞİ İÇİN ATTI.)

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? Forumdaki üyelerin tanımamız açısından gerçekten çok iyi bir sistem buradan herkeze hayırlı akşamlar diliyorum...
Ben düzelteyim :)

Forumdaki üyelerin tanımamız açısından gerçekten çok iyi bir sistem buradan herkeze hayırlı akşamlar diliyorum...(Ayrıca CaptainCoCo ile kesinlikle röpörtaj yapılmalı ) :)

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? Forumdaki üyelerin tanımamız açısından gerçekten çok iyi bir sistem buradan herkeze hayırlı akşamlar diliyorum...
Ben düzelteyim :)

Forumdaki üyelerin tanımamız açısından gerçekten çok iyi bir sistem buradan herkeze hayırlı akşamlar diliyorum...(Ayrıca CaptainCoCo ile kesinlikle röpörtaj yapılmalı ) :)

Reklamınıda yaptın lan :D hadi iyisin :D

Geri