• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aamir Khan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Velovis7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Velovis7

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
5
2 Filmini izledim çok beğendim başka filmlerinide önerebilirseniz iyi olur.

Yerdeki Yıldızlar

3 Idiots izledim

26935461690895499045220.jpg

Hüseyin Emir Khan, Hintçe nüfusunda da Aamir Ussain Khandır ve Amerikan filmlerinin gölgesinde kalmadan büyüyebilen, oyunculuktan Yönetmenliğe elinden her sanat gelen Müslüman bir kardeşimizdir. En Önemli ve en güzel bulunan filmi Three Idiots ( Üç Aptal ) Dünya çapında ses getirmiştir. En beğendiğim en sempatik oyuncudur bence. Diğer filmlerinin yanına "Taare Zaman Par'"ı da izlemenizi tavsiye ederim.

3 idiots'ta aha oyunculuk nah böyle olur bizimkiler bakıp da örnek alsın dediğim kişidir kendisi.

en iyi filmlerini sıralıcak olursak.
  1. 3 idiot
  2. Ghajini
  3. Fanaa
  4. Taare zameen par
  5. Rang De Basanti
  6. Dil Chahta Hai
  7. Lagaan
Dhoom ve Talash çıktı heralde izlemedim onları varsa izle onlarıda derim :)

anlamadıgım adam 48 yaşında ama hala 25 30 yaşında gösteriyo çok genç görünüyo adam :D

Oha amk bu adam 48 yaşındamı şimdi.Ben daha yaşlı gösteriyorum amk :D

Geri